Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dropshipping módszerrel hol...

Dropshipping módszerrel hol érdemes a termékeket eladni? Magyar vagy angol nyelvű webhelyen?

Figyelt kérdés

Nemzetközi webes piacra érdemes koncentrálni vagy életképes lehet a magyar piac megcélzása is? (Igen, 2017-ben is.)

Ha nemzetközi (amerikai) piacra célzok, akkor melyik a legjobb/legérdemesebb? Shopify/Oberlo, Ebay, Amazon.com, esetleg egy személyes, saját webszájt az AliDropship segítségével (AliDropship pluginnel)?



2017. jún. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan az jár a fejedben, hogy az amcsiknak fogsz pl. az Amazonról rendelni?
2017. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

"Ha nemzetközi (amerikai) piacra célzok"

"melyik a legjobb/legérdemesebb? Shopify/Oberlo, Ebay, Amazon.com"


Igen, komolyan azt hittem, hogy azt írtad, AMAZON.COM

2017. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
A második hozzászólásomat a kérdező egy már törölt reagálására írtam.
2017. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 látszik, hogy még mindig nem tudtad magát a kérdést megérteni. kérlek, olvasd el újra és értelmezd!

vagy nézz utána jobban a témának, ha már veszed a bátorságot és olyan dologhoz szólsz hozzá, amihez szemmel láthatólag semmit nem konyítasz, ugyanis még a kérdést sem tudtad értelmezni. ez tény, akár engem is moderál ez az okos.



SZERINTED KOMOLYAN ÍRTAM OLYAT, HOGY BÁRMIT IS VESZEK AZ AMAZONRÓL?


(kár volt megemlíteni az amazont, mert teljesen összezavart téged.)

NEM VESZEK SEMMIT AMAZONRÓL, ÉRTSD MÁR MEG! HOL ÍRTAM ILYET?


te írtad: "Komolyan az jár a fejedben, hogy az amcsiknak fogsz pl. az Amazonról rendelni?"

NEM ÍRTAM, H RENDELEK AMAZONRÓL. HALLUCINÁLTAD.

2017. jún. 26. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkeppen olyan orszagokban kezdd a marketinget ahol beszelik az angolt. Persze USA az elso szamu, de Ausztralia, UK, Norvegia is jo. A legtobben Aliexpress-t hasznalunk, de ha vannak helyi csatornaid akkor az is jo lehet. Free+shipping-et is kiprobalhatod, ha talalsz olyan termeket ami beleesik a max $3-4 kategoriaba. Nem art ha hasznalsz landing page-eket is. A shopify-oberlo comboval menj mindenkepp. Amazonon ne gondolkozz dropshippingben mert az nem errol szol. Sok termeket kell tesztelned mire talalsz majd egy jo termeket, de ha az megvan akkor az dollar tizezreket hozhat be. Eleg osszetett dolog ez...
2017. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!