Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országban a legeslegjob...

Melyik országban a legeslegjobb élni? (Pl : Canada mert 5200 as oraber.)

Figyelt kérdés

Gondolok itt ahol a legjobb a megélhetés.

Amerikára én is gondoltam már.

De sajnos az amerikaiak 80% Hitelt vesz fel, azt olvastam. Mennyire igaz?

Szeretnem a nagyszuleimet olyan helyre le rakni ahol kenyelmesen meg engedhetnek maguknak mindent.

Mert Magyarországon szinte semmilyuk sincsen. (Veluk menne az edesanyam, szóval nem megszabadulni szeretnék tőlük,

Ha nem egy élhetőbb országban újra kezdeni. Mindenről le kellett mondaniuk. Nincsen félretett pénzük. Magyarországon semmi sincsen sajnos.


2020. jún. 18. 07:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9, #10


De elolvastam és meg is válaszoltam a #3-as válaszban:


"A probléma az, hogy az USA-ba nem lehet csak úgy kiköltözni." ... "Talán ennyi elég is, pedig még számos oka van ami miatt nem lehet csak úgy kiköltözni."

2020. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jún. 19. 09:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnos, még ha ki is tudnád költöztetni a nagyszüleidet valahova zökkenőmentesen, akkor sem lennének előrébb. Ahogy mások is írták, hiába küldenéd őket egy tehetősebb országba, ha nem fizettek ott adót, akkor nyugdíjat és segélyt sem fognak kapni egy fillért sem. És ha Magyarországon semmijük nincs, akkor nyugdíjasként más országban sem lesz. Szomorú, de ez van. A legtöbb, amit tehetsz, hogy szerzel egy jól fizető munkát és támogatod őket anyagilag itthon.
2020. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha sz.r helyen nem tudsz boldogulni, akkor egy jó helyen sem fogsz tudni.
2020. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ausztrália utána Kanada
2022. jan. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Ausztrália utána Kanada"


:D :D

Édes jó Istenem, itt tényleg mindenki úgy osztogat tanácsokat, hogy el sem olvassa a kérdést rendesen, ráadásul bizonyos dolgokról fogalma sincs?

15-ös, két pontos is hibádzik, amit mondasz:

1.- a kérdező Letelepedésre szeretné "kitenni" a szüleit - Ausztráliában pontrendszer van, az nem igazán fog menni.

2.- "Mert Magyarországon szinte semmilyuk sincsen" - hát igen, a semmiből idős szülőknek bizony jól el lehet indulni Ausztráliába... A repjegyet sem tudnák kifizetni és bizony ott is be kell mutatni, hogy van pénz a megélhetésedre.

2022. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy lett valami történés?
2022. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lol valóban nem olvastam el 🤣
2022. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kanadában a minimum bér 15 dollár, ami kb 3800 Ft. Az kb. semmire sem elég, és bevándorlóként nem is fognak elfogadni, mert az Express Entry-re nagyon magas pontszám kell, amit kanadai rokonok, tanulmányok vagy már létező munkaajánlat nélkül sosem fogsz megkapni.


Ha a nagyszüleidnek semmije nincs, akkor a Kanada/USA/Ausztrália teljesen elérhetetlen számukra. Egy apró vidéki faluban jobban járnak.

2022. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!