Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Greenfox és hasonló...

Aki Greenfox és hasonló képzésre járt, annak lendített az életén a képzés elvégzése? Sikerült elhelyezkedni jobb pozícióban mint a tanfolyam elkezdése elött?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Sikerült elhelyezkedni és javult az életszínvonalam.
Sikerült elhelyezkedni, de nem javult az életszínvonalam.
Nem sikerült elhelyezkedni.
Nem sikerült elvégezni, megbántam.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősöm járt a Greenfox-ba, ő simán elhelyezkedett utána, mivel kötelező volt letöltenie 1 évet egy random cégnél. Aztán amikor a hűségidő lejárt, akkor tovább is állt, és most is fejlesztő. Teljesen megérte neki, azt mondta, de minden ébren töltött percében tanult.

Egy másik ismerősöm az A&K Akadémián tanult, ott nem volt ilyen kötelező hűségidő, ő rögtön oda ment, ahova akart dolgozni, és ő is azt mondta, hogy nagyon megérte, szerette a helyet, meg az egész tanfolyamot. Én akkor ismertem meg, amikor épp végzett ott, és komolyan sajnálta, hogy vége van.

Szerintem, ha tudod mit akarsz, és tudod, hogy bele teszed a melót, akkor van értelme egy ilyen sulinak. Ha csak a sulitól várod, hogy majd "megvált", akkor csalódni fogsz. Akármelyibe mész, kva sokat kell magadnak is beletenned, gyakorolni éjjel-nappal. Ez amúgy igaz lenne egyetem mellett is, programozni otthon tanulsz meg igazán, meg amikor már csinálod.

2020. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A másik oldalról tudok nyilatkozni:

amerikai multi, a csapatunkba most vettünk át két CodeCool-ost juniornak, miután letöltötték a 6 hónap gyakorlati időt. (CodeCoolnál hat hónap, eddig nem a cég finanszírozza).

Nagyon lelkes, ügyes juniorok lettek belőlük.


Nem tudom mennyit kerestek előtte, de az bruttó 460-500 közötti kezdő fizu amit adni tudunk minden bizonnyal lényegesebb jobb mint ahonnan jöttek.

2020. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bevallom meglepődtem a pozitív kommenteken. Mivel nincs tapasztalatom velük így csak ismerősökön keresztül hallottam történetket de mindig bennem volt, hogy nem hiszem, hogy ténylegesen ennyire rossz lenne, inkább ő nem fekteti bele azt az energiát ami szükséges.


Ugyan nekem nem aktuális, de örülök,hogy pozitív tapasztalattal végeznek az emberek és szakmailag is van esélyük elhelyezkedni, tovább tanulni.

2020. jún. 20. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Általában az kampányol ellenük, aki vagy nem járt ilyen helyre és nem is fog, mert nem telik neki rá, vagy egyetemet végzett és meg akarja őrizni a felsőbbrendűségét azáltal, hogy lenéz másokat, akik más úton jutottak el ugyanoda. Én nem ismerek olyat, aki ezekbe a sulikba járt, rendesen tanult és elégedetlen lett volna. Jó helyek ezek, csak tanulni kell rendesen és meg lesz az eredménye.
2020. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!