Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csillagászok hol tudnak...

Csillagászok hol tudnak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz van olyan csillagász aki programozoként helyezkedet el?
2020. jún. 20. 16:22
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátom csillagász és kiváncsi vagyok holt tudna elhelyezkedni.
2020. jún. 20. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon, szinte sehol. Talán valamelyik egyetemen, kutatóintézetnél, ha épp van üresedés.

Mivel a csillagászat magas szintű matematikai, fizikai, és ezek miatt elég jó informatikai ismereteket is igényel, így nem olyan meglepő, ha végül programozóként köt ki valahol.

2020. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval egy csillagász egyelen eséje az elhelyezkedésre ,ha elmegy programozni vagy valami bankhoz dolgozni.

Akor ennyi erővel egyszerübb lenne ha informatikát tanul ugyan ott van ,nem?

2020. jún. 20. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Üdv a világban!

De komolyan, a természettudományok hálátlanok nagyon (én is természettudományi karon diplomáztam, de hiába gyönyörű a tudomány, ennyitől még nem fogsz tudni enni meg lakni valahol), ha kutató mentalitású egyetemen végzi el az ember, nagyon nehéz vele elhelyezkedni. Nálunk olyan 10-15 ember járt egy évfolyamba, csillagászat szakra. Erre Magyarországon nagyon kicsi az igény, ez van.

Programozás még mindig jolly joker. Ha jó vagy benne, akkor lesz jó állásod. Vagy elvégzed a csillagászatot, mert imádod, és mellé kitanulsz valami olyat, amivel meg is fogsz élni.

2020. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne, ha legalább a KARRIER kategóriát megtalálnád.
2020. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!