Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esztergomi Suzukiról véleménye...

Esztergomi Suzukiról vélemények? Elsősorban akik mérnökként, beszerzőként dolgoztak/dolgoznak ott.

Figyelt kérdés
Milyen kezdőfizetésre lehet számítani? Az igaz, hogy ilyen munkakörben is az első 3 hetet operátorként, összeszerelőként töltöd?

2020. jún. 22. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Csak pár napot kell a gyárban dolgozni, azt is valami egyszerű folyamaton. Az első 2 hét többi része inkább idegenvezetés, oktatások.

Kezdő mérnök fizu kb. 450 bruttó, vagy kicsivel alatta.

2020. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Általánosságban milyen ott dolgozni? Mik a tapasztalataid?
2020. jún. 23. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem dolgoztam ott túl sok ideig, így nehéz általános dolgokról írni. Az első hónapokban főleg tanulni kellett, illetve szokni a környezetet, a csapat munkájában többnyire megfigyelőként vettem részt. Ha gondolod, írd meg privátban, hogy milyen pozícióra pályáznál, hátha többet tudok róla mondani.
2020. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gaborvagyok ***** válasza:
Beszerzői pozíció: Hát 1 év gyakornoki beszerző tapasztalattal 285.000 nettót ajánlottak. Kicsi város, lepukkant és marha drágák az albérletek 140.000/hó.Szerintem nem normálisak a cégnél 2021-ben... Pesten megadták rá egy hónapra a 380.000 nettót más cégnél...
2021. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végül nem is odamentem, utólag úgy érzem hogy hálistennek és jó döntés volt.
2021. szept. 19. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Végül merre vitt a sorsod?

2021. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül Debrecen, autóipar, quality mérnök.
2021. nov. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!