Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárdi autó, unix kiszállító,...

Bárdi autó, unix kiszállító, állásinterjún milyen kérdések vannak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
passz, de feltétel, hogy úgy vezess, mint egy elmebeteg állat.
2020. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az sztem menni fog
2020. jún. 22. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Bárdis furgon múltkor úgy tolt le az M7-en 150-nél, hogyha csak elveszem a lábam a gázról már összeérunk.

Értem én, hogy határidőre mennek de nincs ott valami flotta menedzser rendszer ami bejelezne egyértelmű gyorshajtásnál?

Visszafelé, érdekes, krvara ráért külsőben 120-szal, 5 után, olyankor meg a túlóra ketyeg mi? Elmebetegek.

2020. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pont a normális vezetés az egyik alap. a felvételin arra próbálnak rájönni, hogy szabálykövető vagy-e, tisztességes vagy-e, van-e némi kereskedelmi érzéked.
2020. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, ok, nyissak neked YouTube csatornát bardis Dashcam gyűjteményből?...
2020. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyiss. okostojás...olvasod, amit írtam, vagy csak az ellenszenvedet akarod itt kinyilvánítani?
2020. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi. No meg nem is erdekel, értem én hogy mi alapján megy a felvételi, aztán meg agresszív barom mind, mikor a premium függ tőle.
2020. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
látszik. a prémiumuk nem függ ettől. viszont a mocsok vezetési stílustól könnyen függhet...negatív irányba. Hidd el, nem akar egyik cég sem barmokat alkalmazni. Más kérdés, hogy kit sikerül felvenni, de ez nem felvételi követelmény.
2020. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Masik autoalkatresz raktar, sajnos “muszaj” ugy vezetniuk, mert a raktarban szarnak a kiszallitasi hataridokre a komissiozok, ha valamivel pontban 10-re kene vegezni, ok 9:55-kor meg olyan kenyelmesek, mintha a reggeli kavet szurcsolnek otthon a kanapen, senkit nem erdekel, hogy meg nem vegeztek.

Szoval az esetek 80%-aban eleve kesve indulnak, az ugyfelnek meg van mondva, hogy x napon ekkorra ott lesz a cucc, ha te bemesz egy boltba egy megbeszelt idopontra, es elkuldenek, hogy bocsesz, de meg nincs itt, akkor lehet a masodik ilyen alkalom utan nem naluk vasarolsz majd.

Szoval az alapoknal van elcseszve a rendszer, az autos meg talan be tudja hozni a kesest, plane autopalyan.

2020. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

22-25 körüli kis pi csákat alkalmaz a bárdi a hr re, akik nem néznek utánad, hogy ki vagy mi vagy te, hanem te azt mondod az interjún, hogy 10 éve sofőrködsz furgonokkal, profin megírod magadnak a fuvarterveket, akkor tied a meló.

kb ennyi.

szóval nyugodtan írhatsz kamu önéletrajzot is, ha nincsen meg a kellő év rutinod kiszállításban és furgon vezetésben, mert le szarják a kis pi csák, csak le akarják tudni az interjút gyorsan, beírni, hogy több éves rutinod van, hogy több időt tudjanak telefon nyomkodással tölteni, aztán tied a meló.

2021. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!