Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó az IKEA-ban dolgozni?

Fosterneni kérdése:

Jó az IKEA-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Megyek majd állásinterjúra, de nem tudom mire számítsak.

Valaki dolgozott a konyhabútor osztályon? Ha igen, milyen?

És a fizetésről tud valaki valami imformációt?



#fizetés #IKEA #Konyhabútor osztály
2020. jún. 22. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha nekem nem volt jó, attól neked még jó lehet. mi döntsük el, hogy jó vagy sem?
2020. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogsz dolgozni pontosan?
2020. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ma megyek állásinterjúra, egyelőre csak annyit tudok, hogy ha sikerül, akkor a konyhabútor osztályon kapok munkát. Mást semmit nem tudok.
2020. jún. 23. 08:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd ird mar le a tapasztalatot kedves kerdezo. Mit kell csinalni, mennyit ajanlottak. Kivancsi vagyok
2020. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

9-en voltunk az interjún. Először egy csapatfeladat volt, közösen meg kellett oldanunk adott idő alatt. Ezután egyéni feladatunk volt (feladatok voltak felsorolva és sorba kellett azokat tennünk, hogy mit miután csinálnánk meg) és utána közösen döntenünk kellett, hogy melyik a 3 legfontosabb. Ezután egyesével behívtak minket egy interjúra, ahol választani kellett adott tárgyak közül és meg kellett őket győzni, hogy miért vegyék meg. Pár kérdés volt rólam még , de csak ennyi volt.

Kb 3 óra volt az egész

2020. jún. 24. 17:11
 6/15 A kérdező kommentje:
És a fizetésről nem esett szó, de ott kaptunk egy lapot, amit ki kellett tölteni és meg kellett adni az igényünket a fizetéssel kapcsolatban
2020. jún. 24. 17:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Konyha és hálószobabútor osztályra és a piactérre is voltunk jelentkezők.
2020. jún. 24. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége. Felvettek? Mennyi lett az annyi nettó?
2020. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem! Találtam jobb állást:D és nem tudtam meg, hogy mennyi a fizetés
2020. júl. 15. 21:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes...ott sem találkoztam még olyan eladóval aki bármiről is meg akart volna győzni,inkább olyan lótifuti morcik😁
2021. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!