Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó az IKEA-ban dolgozni?

Fosterneni kérdése:

Jó az IKEA-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Megyek majd állásinterjúra, de nem tudom mire számítsak.

Valaki dolgozott a konyhabútor osztályon? Ha igen, milyen?

És a fizetésről tud valaki valami imformációt?



#fizetés #IKEA #Konyhabútor osztály
2020. jún. 22. 17:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
180.000 HUF a nettó fizetés
2021. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

180 ezer? Fővárosban? 150 ezres átlagos albérletárak mellett?

Egy olyan multitól ami még a pandémia alatt is növekedett:D Nevetséges és vérlázító.

2021. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Jobb ha elkerülitek...vannak tenyérbemászó figurák akik ok nélkül belédkötnek. Velem is így volt, szított egy balhét de én lettem kirúgva pedig akik látták az egészet, mindegyik (két kivétellel) nekem adott igazat h nem én provokáltam ki. Egy szarházi brigád és kész, messziről kerüljétek!!...
2022. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is kerülendő bridág. Állásinterjún olyan beszólást kaptam, hogy csak néztem mint a moziban. Szóvá tettem, hogy a nettó 250 ezres bérigényem mellett először be sem hívtak, de mikor jóval alacsonyabb összeget írtam be rögtön kaptam interjúra időpontot. Erre azt vágták a fejemhez gúnyosan, hogy talán nem a vezérigazgató fizetését kellett volna beírnom:)

Értitek:D Budapesten, 250 ezerre:D Egy olyan pozícióban ahol meg nem állsz egész műszak alatt. Férgek.

2022. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tipikus, sz..házi kizsákmányoló banda mint az összes többi "multi". Vicc hogy mennyire hülyének nézik az embert. Az komoly lehet ha a vezérigazgató tényleg keres 250k-t :D Attól még én is többet kapok.
2022. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!