Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres átlagban havonta...

Mennyit keres átlagban havonta egy pizzafutár?

Figyelt kérdés

Munkahelyem sajnos végleg megszűnt a vírusnak köszönhetően

Nehezen találok jól fizető állást

Több ismerősöm ajánlotta a saját autóval pizzafutárkodást

400-500 ezer Ft havi kereseti lehetőségről hallottam

Valóban igaz lenne ?



2020. jún. 24. 12:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nettó/Bruttó?

Vidék/Budapest?

Étterem/Netpincér/Wolt?


Azért itt elég sok befolyásoló tényező van. Igen lehetséges, de az közel sem biztos, hogy te ennyit fogsz keresni.

2020. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Budapest , nettó
2020. jún. 24. 12:24
 3/38 A kérdező kommentje:
Igen azért is a kérdés továbbra is hogy átlagban mennyi az annyi
2020. jún. 24. 12:24
 4/38 anonim ***** válasza:
21%
Felmillio egy pizzafutarnak? LOL, te hol elsz? Max 150 meg a borravalo. 8 altalanossal nehogy már annyit lehessen keresni mint 3 diplomaval.
2020. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs megye, nem vagy bejelentve, egy napra 15 ezret adnak, de azt úgy képzeld el hogy egész nap késő éjszakáig és nagyon kell tudni vezetni és benzint ebből kell fizetni stb.


Tudom egy ismerősöm dolgozott úgy, erre jött még neki a jatt, de ott kellett hagynia mert semmi élete nem volt így. Most alkatrész kiszállító ami jóval rosszabbul fizet de van hétvégéje és este szabad.

2020. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
szerintem sem annyira reális a 4-500ezer, még Bpesten sem, illetve talán a béred kijöhet annyira, de az üzemanyag és egyéb költségek nélkül. az a terület is könnyen befolyásolja, hogy hova szállítassz elsősorban. autóval főleg belvárosi kiszállításoknál elég gázos a dolog, biztosan több lesz az üzemanyagköltség, mint mondjuk ha inkább valami külsőbb kerületben tudsz haladni viszonylag rendesen.
2020. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
Budapesten simán 4-500 megvan egy kajafutárnak. Nem olyan nagy pénz az amúgy. Jó egy szabolcsi zsakfaluból nézve soknak tűnhet, de nem, ez egyáltalán nem kimagasló. Normál, alapszintű megélhetéshez elég.
2020. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

NetPincér GO-val a Körúton belüli területen meg tudod keresni a nettó 400-500 ezret.

Ehhez természetesen mindennap menned kell. Minden nap. 30x. Illetve nagyon gyorsan. Csak akkor kapsz 50Ft-nál több borravalót.

2020. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm az infòkat. Mostantól nem adok borravalót a futároknak, úgy tűnik nekem nagyobb szükségem van rá.
2020. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9%
#9 jó nagy paraszt dolog nem adni borravalót. Én tuti megjegyeznélek magamnak aztán legközelebb adnék a kajádba egy kis extrát...
2020. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!