Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Smt operátor munkát könnyű...

Smt operátor munkát könnyű megtanulni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze, a legkönnyebb.
2020. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bármilyen operátor munkát könnyű megtanulni hisz betanított munka 0 elvárással.
2020. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megtanulni könnyű. De utána készülj arra, hogy egy másodpercre sem állhatsz le a műszak alatt, és ha olyan helyet fogsz ki, akkor még igy sem kapod meg a teljes fizetésedet, mert a normát nem fogod tudni teljesiteni. Cserébe a mindennapos lecseszés állandó lesz.
2020. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy könnyű. És az a jó benne, hogy emiatt bárki megtudja tanulni. Ha nem tudod tartani a ciklusidőt, akkor majd jön helyetted valaki más, aki igen, akár kevesebb pénzért is :)
2020. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A forrasztas is könnyű? Mert még életemben nem csináltam.
2020. jún. 25. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is forrasztottam, és én is úgy mentem oda, hogy még soha előtte nem csináltam. Szerintem könnyű maga a folyamat, de az már nagyon nem az, hogy napi 3-4 ezer darabot megcsinálj belőle. Én azért jöttem el onnan, mert egyszerűen nem birtam napi 3200 darabot leforrasztani, akármennyire gyorsan csináltam, és meguntam a csopvez asszony napi cseszegetését. Úgyhogy ilyen helyen nem a munka nehézségével van probléma, hanem a teljesithetetlen elvárásokkal. De ha úgy gondolod, próbáld ki, lehet neked menni fog.
2020. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte véleményeket!
2020. jún. 26. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
6.-os vagyok. Megkérdezhetem, hová vettek fel? Küldheted privátban is, ha nem akarod kiirni ide.
2020. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem vettek fel. De gondolkozom rajta hogy oda menjek e majd. Amúgy a fehérvári Videoton elektronikàról van szó. Nem titok. Tisztànak tiszta munka csak én még tényleg nem dolgoztam elektronikai gyárban és ezért félek tőle. Mennyire aprólékos, akkor ez a forrasztàs meg ilyenek.
2020. jún. 26. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Veszprémben dolgoztam elektronikai cégnél. Az bizony aprólékos volt. Hogy pontosan mit gyártottunk, azt soha nem tudtam meg. Annyit tudtam, hogy valamit forrasztok valamihez. Hogy mi lesz végül belőle az sosem derült ki számomra. Itt volt forrasztási tanfolyam, igaz, nem amikor felvettek, hanem hónapokkal később. Nekem annyi volt a betanitás, hogy a csopvez helyettes lerakott két ládát, kétféle alkatrésszel, majd 1-egy megmutatott, hogy kell csinálni, aztán otthagyott, hogy csináljam. Amikor odakerültem, még teljesithető volt a norma, aztán elmentek páran, és akkor úgy gondolták, hogy akkor a kieső darabszámot szépen szétosztják a maradék emberek között. Ez volt az egyik ok, amiért eljöttem onnan, a másik meg az volt, hogy első naptól kezdve nagyon elfáradtam a nap végére, annyira, hogy állva el tudtam aludni. Aztán kiderült, hogy allergiás vagyok a forrasztáshoz használt folyasztószerre. Úgyhogy, ha felvesznek, és esetleg te is ólmos fáradtságot érzel minden munkanap után, akkor lehet, hogy te is allergiás vagy. Félni nem kell tőle, próbáld ki, ha felvesznek, aztán majd kiderül, birod-e. Sok szerencsét!
2020. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!