Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő gépészmérnökként...

Kapd meg zolika kérdése:

Pályakezdő gépészmérnökként nettó fizetés Debrcenben piacvezető elektronikai multinál ?

Figyelt kérdés
Pályakezdóként bsc-vel 250 ezer nettó alapfizetés + nettó 50 ezer béren kívűli juttatás szintén havonta,az Debrecenben kevés,elég,sok-e? Angol napi szinten használva a vállalaton belül.

2020. jún. 26. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Kapd meg, Zolika, aztán, ha jól dolgozol, kaphatsz többet is.
2020. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vodafonelive ***** válasza:
39%
Hidd el, ez nagyon jó, valaki még ennyit sem kap vagy több év után sem kap ennyit KKV-nál.
2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,annyit azért hozzáfűznék,hogy azért egy kkv-nál nem olyan feszített a tempó,nem lihegnek annyi oldalról az ember nyakába,mint egy nagyobb multinál.
2020. jún. 26. 19:33
 4/8 Vodafonelive ***** válasza:
52%
Pont, hogy egy multinál dolgozik kevesebbet az ember és "kávézgatja" el az idejének egy java részét. A KKV-nél meg mindig feszített a tempó, több fejlődési lehetőség, több felelősség, rosszabb bér.
2020. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz,valahol jogos is,de én sajna akkor "rossz" multihoz mentem :D
2020. jún. 26. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben meglehetősen képlékeny a helyzet: ha szerencséd van, akkor zsákkal is viheted a pénzt, ugyanakkor ha nem vagy elég ügyes, kevéssel is be kell érned.

Nagyon sok lehetőség van, és még több lesz, csak időben kell észbe kapni!

Mindenki a BMW-re fókuszál, pedig marha nagy lehetőségek vannak azon kívül is - ráadásul a BMW még nem súly a munkaerő-piacon.

A Lufthansa, a WIZZ már (most még kis részben) ott szervizeli az egyes gépeit, pár éven belül ez stabil munkalehetőség lesz, magasan kvalifikált mérnökök és szerelők számára... és ez csak egy, a sok közül (csak időben kell kibányászni a "háttérinfókat"...)

2020. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek,hogy vannak lehetőségek egy tapasztalt,angolul jól beszélő mérnök számára,bár a 3-4 normális helyen kívűl nem igazán. (bátorkodom azt mondani,hogy az egyikben vagyok)

Azért a zsákkal való pénzmozgatást debreceni lakosként barokkos túlzásnak mondanám :D

2020. jún. 26. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtam én hogy mekkora a zsák?!

Naugye:)

2020. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!