Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy diplomával és egy logiszti...

Egy diplomával és egy logisztikai szakmával milyen pozícióban lehet elhelyezkedni kezdőként szakmán belül?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Beszerző, nemzetközi fuvarszervező, raktári csoportvezető, szállítmányozási koordinátor, készletgazdálkodó

Logisztikára kerestem rá, ezeket dobta ki elsőre az állásajánlatokkal...

2020. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Milyen diplomád van? Abban akarsz szakmában elhelyezkedni? Milyen logiszitikai "szakmád" van? Az OKJ-s ügyintéző?


Amiket az első ír, nem lennének rosszak, de minimum jó angol kell hozzá. Ha nem beszélsz nyelvet, akkor csak a raktári része marad.

2020. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nyelvszakos bölcsész diplomám van. :/

Igen, az a szakma amit írsz. Az angol megy felsőfokon.

2020. jún. 26. 19:15
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor azokra gyakorlatilag bárhol pályázhatsz, amit az első írt. De szakmai tapasztalat nélkül nem lesz könnyű, pláne most


#2

2020. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont az a baj. Ahogy nézegettem őket, mindenhova tapasztalat kell.. de sebaj, azért próbálkozom majd, hátha összejön valami :)
2020. jún. 26. 19:32
 6/19 anonim ***** válasza:
1-2 év tapasztalatot kérő pozíciót nyugodtan megpályázhatsz, nem vagy esélytelen, ha nyelvszakosként valódi élő nyelvtudásod van szóban és írásban is. Ez sokat nyom a latba, kompenzálhatja a tapasztalat hiányát.
2020. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A papír és az iskola az kevés, mihez van érzéked, mik az erősségeid? f/n?

asszisztenciába gondolkodj szerintem először. Hogy egyáltalán tudd mihez van érzéked, mit bírsz, mennyi a terhelhetőséged valósan, nem álom szinten.

2020. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4 Felesleges pályáznia, ha csak nem 50%-át elfogadja az átlag fizetésnek.Mert akkor egy-két bedaráló céghez leülhet.
2020. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8: Dehogy felesleges. Ha élő nyelvtudása van, mellette szakirányú végzettsége, akkor az 1-2 év tapasztalat hiányát ezek kompenzálják. (pláne, hogy az egy 1-2 év tapasztalat kb. azt jelenti, hogy legyen némi fogalma a gyakorlatról az elmélet mellett). Annyira gyenge a magyarok nyelvtudása, hogy ez komoly előny. Legalábbis ezen a területen.

Én logisztikában vagyok középvezető. Előbb vennék fel és a főnököm is előbb vett fel kevesebb tapasztalatú embert, ha annak jobb a nyelvtudása, és van valami szakirányú előképzettsége, mint akinek gyenge a nyelvtudása, de valamit csinált már a területen (mert ugye elég gyenge lábakon áll az a tapasztalat, amihez gyenge nyelvtudás is elég volt). Ezen a területen, ha a pályázó személyisége jó, akkor megéri befektetni a szakmai tapasztalat átadásába. Sőt jobban a cég szemléletére szabható a munkavállaló


#2,4,6

2020. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9 Középvezetőként már tudhatnád, hogy hiába van nyelvtudása valakinek, ha semmi érzéke hozzá, főleg egy bölcsészbeállítottságú embernek a szakmában.Csak vergődni fog, de nem fog tudni építkezni, és termelni.

Ennyit már illene tudnod középvezetőként a piacról.

2020. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!