Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni ma...

Mennyit lehet keresni ma senior BA-ként? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta nem váltottam, jelenleg is BA-ként dolgozom.


A link amit csatoltam csak egy példa. Mennyit tudok elkérni nagyjából ilyen szintű senior BA pozíciókban? A felsorolt minden pontnak megfelelek, emellett van egy gazdasági és egy IT diplomám is (ha érdekel bárkit).



[link]



Bruttó 1millió-1,2millió reális lehet? Jelenleg mindennel együtt 900 bruttó körül keresek.

Nem sürgős a váltás, hónapokat is tudok várni hogy jöjjön egy jó ajánlat, ennek fényében.



2020. jún. 28. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany ev tapasztalatod van?
2020. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 év nagyjából
2020. jún. 28. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Bruttó 100-200ezer Ft pluszért váltanál? Annyira rossz a jelenlegi hely?
2020. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Br. 1,2 millióért + cafeteria + bónuszok + magáneü. biztosás már megéri váltani br. 900 ezerről, de ez alatt szerintem nem érdemes. Van olyan cég, ahol megadnák az 1,2 milliót vagy akár a többet is, de lehet, hogy máshol a mostani béred sem kapnád meg.
2020. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem rossz a jelenlegi hely, csak évek óta itt vagyok és szeretnék egy új terméken/technológián/esetleg domainen dolgozni.
2020. jún. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!