Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allianz penzugyi tanacsado...

Kezdő bróker kérdése:

Allianz penzugyi tanacsado pozicio mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg van munkám de váltani szeretnék, felkeresett az Allianz egy penzugyi tanacsado allas pozicioval. Kerdesem a kovetkezo egyeni vallalkozonak kell-e lennem h végezhessem a munkát, tanfolyamok oktatások hogyan zajlanak illetve a bérezés mennyi durván?

2020. júl. 2. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez közismertebb nevén biztosítási ügynök. Ha az szeretnél lenni, akkor hajrá, de én biztos nem csinálnám.
2020. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bérezés meg annyi, amennyit szart el tudsz sózni.
2020. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el. Valami normális állást keress. Mindenféle tanácsadói munka = ügynöki munka. Zaklatni kell az embereket, cserébe még te fizethetsz azért, hogy dolgozhatsz.
2020. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3 évet bírtam, és továbbléptem. Összegében anyagilag nem jöttem ki rosszul. Ügynököt keresnek, biztosításközvetítőt. A pénzügyi tanácsadó az már más tészta.

Vállalkozó leszel, te fogsz fizetni mindent, adó, telefon, autózás. Jutalékos rendszer. 1 szóval nem ajánlom! Ha gondolod privátban bővebben leírom.

2020. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!