Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes az adott álláshirdetés...

Érdemes az adott álláshirdetéshez írni az önéletrajzot, és nagyobb hangsúlyt fektetni benne azokra a képességeimre amiket külön kérnek?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet buta, de foglalkoztat a dolog. Állást keresek, és úgy írom az önéletrajzaim, hogy mindig azokat a képességeimet, tapasztalataimat emelem ki, amiket külön kérnek a hirdetésben. Nincs egy fix önéletrajzom, amit körbeküldök. Jó ez így? Vagy inkább csináljak egyet, és írjam bele az összes tapasztalatom, képességem? Most keresek életemben először állást. Dolgoztam korábban, de egy olyan helyen, ahol gyakornokként kezdtem még egyetemistaként, majd utána teljes állásban folytattam ugyanott, így igazi álláskeresésem most van.


Köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 3. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy szoktam, hogy kicsit átírom, kihangsúlyozva, amit a cég kér.
2020. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
en mindog annyi felet csinaltam, ahany helyre jelentkeztem
2020. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó helyen használnak szoftvert, ami összeveti a hirdetést a CVddel, hogy az adott kulcsszavakból mennyi szerepel benne. Ahol nem, ott HRes bögyös, szőke Dzsenifer csinálja kézzel ugyanezt.


Szóval igen, érdemes.

2020. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! Utolsó ezt nem is tudtam, hasznos infó, ezúttal erre is figyelek majd!


Köszönöm. :)

2020. júl. 3. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!