Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Account Manager álláshoz mik...

Account Manager álláshoz mik azok az alap dolgok amiket feltétlenül tudni, ismerni kell?

Figyelt kérdés

Örülnék ha esetleg valaki akinek van tapasztalata ezen területen, leírná hogy milyen programok ismeretére van szükség, ami szükséges az online ügyfél kapcsolattartáshoz, illetve minden ami alap dolognak számít, és feltétlenül szükség van rá. Mert ilyen állást pályáztam meg.

Előre is köszi!


2010. aug. 2. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt így nagyon nehéz megmondani. A legfontosabb készség a jó helyesírás és a választékos nyelvhasználat, de ez nálad ahogy elnézem nem lesz probléma. Ahol én dolgozom, ott az aktív angol, francia nyelvtudás is alapvető. Emellett az SAP rendszert is használjuk kb. 2 éve, szóval annak az ismerete sem hátrány, az MS Office programok ismerete (Word, Excel, Powerpoint) meg persze a levelező rendszeré. Ez nálunk egy francia csodarendszer a MEMO. Ezek közül mindet napi szinten használom. Más így hirtelen nem jut eszembe. Sok szerencsét az álláshoz!
2010. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sokat segítettél!

Már a neten is sok helyen utána néztem, és sok újdonságot megtudtam,amit eddig nem nagyon ismertem. Még a Te általad ajánlott program után is utána olvasok, a SAP, mert erről egyelőre fogalmam nincs, hogy hogy működik és mi ez. Aztán remélem helyt állok az állásinterjún.

Köszi még egyszer.

2010. aug. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!