Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha minden másnap kell menni...

Ha minden másnap kell menni 12 órában éjszakára dolgozni azt hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Amíg csak éjszakai műszak van, addig kibírható. Ha már váltogatják a nappallal, akkor zombi leszel, nincs mese.
2020. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bírnám ki, és nem egészséges. Ráadásul a szemed tönkre megy extra gyorsan tőle.
2020. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak minden màsnap kell menni? Az simán kibírható. Nekem volt olyan munkám, ami hivatalosan napi 8 óra volt, de havonta volt egy-egy hét, amikor 12 órázni kellett minden nap. Azt is kibírtuk simán, bár a hét vége felé már mindenki várta nagyon az újabb csak 8 órás hetet.
2020. júl. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan héba hóba, hogy este 6-tól reggel 6-ig kellett dolgozni egész héten. Hétvégén nem kellett szerencsére. Konkrétan szombat reggel mentem haza, aludtam délután 3-ig. Utána ébren voltam pár órát és kb este 7-től reggel 7-ig aludtam. Brutál fárasztó. Nem csinálnám hosszú távon.

Szerencsére már csak 8 órákat dolgozunk, néha szombattal.

2020. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!