Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet havonta...

Milyen munkával lehet havonta 40-50 ezer Forintot keresni?

Figyelt kérdés

(Nem közmunkára gondolok)

Esetleg valami kreatív munkakörre, vagy tán alkalmi munkára, (ami lakalmanként 10,15ezret fizet)

De vevő vagyok minden tanácsra, lehetőségre, nagyon nagyon kellene az a plusz havi pénz!



2020. júl. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább nettó forint óradíjban határozd meg, mert így nem világos a kérdés, legalábbis számomra.
2020. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt úgy érted, hogy ilyen "kiegészítő" jelleggel, tehát nem ez lenne az alap munkád?

Mert ha igen, akkor sok ilyen van, akár kreatívnak mondható munkák közül is.

Pl.: a legkézenfekvőbb a fényképezés. Tudom elég snassz, már boldog boldogtalan ezt tolja, de tényleg ez jut ilyenkor szerintem mindenkinek először eszébe. Bevállalsz különböző fotózásokat, esküvő, ballagás, vagy bármi és a konkurenseknél oclsóbban megcsinálod, lehetőleg hasonló minőségben akkor biztos siker.

Csinálj YouTube videókat, vagy streamelj. Ha jó vagy és sokan néznek, mert van valami extra benned akkor ebből is lehet pénzt csinálni és szerintem havi 50-nél akár többet is.

Fess, rajzolj vagy bármilyen ehhez kapcsolódó munkát csinálj. Aztán eladhatod a képeid hátha valaki vevő lesz rájuk.

Végezhetsz maszekban ház körüli munkákat is: fűnyírás, ágvágás, metszés. Ideősebb, korlátozottabb embereknek megcsinálsz ilyen munkákat és mindenki jól jár. Te kapnál érte valamennyi pénzt, nekik pedig nem kellene megszakadniuk.

Haverom maszekban fákat vág ki és egész jó pénzeket össze tud szedni belőle.

De az is jó, ha veszel valami gépet és azzal vállaslz munkákat. Pl.: földmunkák, kertásás stb.

2020. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!