Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nők, milyen fizetés alatt nem...

Nők, milyen fizetés alatt nem állnátok szóba egy férfivel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem havi 10 millió és társaira gondolok (nem lehet mindenki Vajnáné), de azért van egy minimum szint mindenkinél.


Nettó hány ft ami alatt azt mondanátok, hogy köszi, inkább kihagyom ezt a pasit?



2020. júl. 12. 13:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Ha nettó 150 alatt keresnék, nem állnék szóba pasival, én szégyellném magam.
2020. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
7%
Nettó 300/hó. De az fix bevételként.
2020. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Akinek ez fontos, az inkább menjen el prostinak, mint hogy azt hazudja a férjének, hogy szereti.


Rohadt undorító kérdés.

2020. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
77%
A másik kérdés pedig lehetne az hogy egyáltalán milyen férfi állna szóba egy olyan nővel akit elsősorban MÁSOK fizetése érdekel. :) Kereshet a pali havi 10 millát, ha van egy kis esze akkor abból egy fillért se ad neked.
2020. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk felénk az ilyen nőket qrvának hívják.
2020. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ilyen összeg. Mivel nem eltartót keresek, hanem TESTI-LELKI TÁRSAT. Fizetésem meg nekem is van, mivel dolgozom, ha abból nem élek meg, az az én bajom, sosem alapoznék más keresetére (már csak azért sem, mert ha elhagy, mit csinálnék?).
2020. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
És ha az egymillát kereső uradat éri valami, ami miatt már csak rokkant nyugdíjat kap, akkor otthagyod a bajban? Ez azért elég féreg dolog.
2020. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Azért te sem vagy valami 21. századi, emancipált nő. :D
2020. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

IMÁDOM!!!


Imádom ezt a retkes képmutatást az oldalon! >:)


Csak akkor azt nem értem, hogy sok nő miért keres diplomás pasit? Ja, tudom, persze, a műveltség-olvasottság-szellemipartnerség miatt. Hogyne. És véletlenül sem a mérnök, IT, meg hasonló fizuk miatt.

És mivel nem számít a pénz, így sok fullos csaj jár őrökkel, eladókkal, tanárokkal,... >:)

2020. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
#9 egy tanár is diplomás és mégsem keres többet 200 ezer forintnál. Ennek ellenére egyetlen olyan tanárismerősöm sincs, akinek ne lenne felesége (nagy részük olyan szép, csinos nő, aki megtehetné, hogy sugar daddy-t kerítsen magának).
2020. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!