Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miket tanulnak művelődésszerve...

Miket tanulnak művelődésszervező szakon,milyen tárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Sokat kell olvasni?Magolós szak ez inkább?Sok a kötelező olvasnivaló?Csak érdekel mi lett volna,ha anno ezt a szakot választom.

2020. júl. 13. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm egyetemi, egy másik ismerősöm tanfolyami keretek között tanult művelődésszervezést. Sajnos az az igazság, hogy az ott megszerzett tudást nem igazán tudják kamatoztatni a hétköznapokban. Kezdőként semmiképp nem kerül az ember olyan helyre, ahol van megfelelő pénzügyi forrás a kibontakozáshoz. Kis falvakban sem pénz, sem igény nincs közművelődésre, ráadásul az ilyen jellegű munkaköröket általában ismerettség útján töltik be. Nagyobb helyekre pedig kezdőként nem vesznek fel.


Szerintem sokkal hasznosabb egy kommunikáció- és médiatudomány vagy egy kereskedelem és marketing szak.

2020. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az információkat.Milyen tárgyakat tanultak egyetemi szinten?Ez volt kérdés :)
2020. júl. 13. 13:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Főiskolai szint tárgyai is érdekelnek.
2020. júl. 13. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A Nyíregyházi Egyetem oldalán le van írva: [link]
2020. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Egyetemi szintű képzés tárgyai is megnézhetőek valahol?Azt kerestem elsősorban,de azt nem találtam.
2020. júl. 13. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

alibi I.

ráépülősnek alibi II.

2020. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most azt hagyjuk,hogy büfé,vagy nem.Csak érdekelne,hogy egyetemi szinten mit tanulnak.Milyen tárgyak vannak.
2020. júl. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!