Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van elvárva a magyar...

Miért van elvárva a magyar fiataloktól hogy költözzünk Budapestre szívni az albérlet meg ingatlanárakkal?

Figyelt kérdés
Képzetlen vagyok, így csak segédmunka jöhet szóba. Hiába a jobb fizetés, ha a fos garzon is méregdrága. Az albérleti formája is. Semmivel sincs az ember előrébb mint mondjuk Borsod megyében. Ahol kevesebb a bér, de az albérlet ingatlanár is kevesebb, sokkal kevesebb...
2020. júl. 17. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Európa egyik fővárosában sem lehet jól élni saját lakás nélkül, képzetlen munkaerőként.
2020. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

A tanárok 6 évvel ezelőtt is keveset kerestek, ezt lehetett tudni akkor is mikor, egyetemre jelentkeztél. Ha a pénzért akartál tanár lenni, hát no comment.

Adj külön órákat. Amilyen óradíjak vannak (főleg nyelvórákat tekintve) simán meg duplázhatod, de szerintem háromszorozhatod is a havi bevételed. Persze ehhez az kell, hogy ne légy lusta. Ha lusta vagy, akkor minden szakmával szarul fogsz keresni.

Kérdezőnek: Segédmunkásként, szakmunkásként én nem jönnék Bp-re, annyival nem keresnél többet, mint amennyibe a lakhatás kerülne. Egy gyárban már fizetnek annyit, hogy vidéken eltengődj belőle.

2020. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

"A tanárok 6 évvel ezelőtt is keveset kerestek, ezt lehetett tudni akkor is mikor, egyetemre jelentkeztél. Ha a pénzért akartál tanár lenni, hát no comment."


Ezt én sem értem soha basszus. Közismert, hogy keveset fognak keresni, mégis elszegődnek tanárnak, aztán meglepődött Pikachu fejjel konstatálják, hogy tényleg keveset keresnek.

2020. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
Vidéken nincs munka :S
2020. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Tegnap még PC szervízt akartál nyitni Budapesten. :D

2020. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

A rinyáló tanár és az őt felpontozók elolvashatnák ebben a cikkgyűjteményben a személyes életvezetés és a vállalkozás kategóriában lévő cikkeket:


[link]

2020. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!