Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kockázatok ezzel a munkám?

Kockázatok ezzel a munkám?

Figyelt kérdés

Májusban regisztráltam a munkaügyi központba álláskeresőnek, a héten lenne az utolsó megjelenesem talán,de nem tudok bemenni mert nagyon messze költöztünk tőle. Ugyanakkor augusztuban kezdek az új munkahelyemen,de ezt nem a munkaügyi központon keresztül kaptam meg, és nem is veszik fiyelembe, hogy regisztrált álláskeresőként vagyok feltüntetve.


A kérdés az lenne,bha nem jelének meg az utolsó alkalmon ez jelent e bármilyen befolyást az augusztusban kezdődő munkámra?



2020. júl. 21. 06:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Kockáztatom*
2020. júl. 21. 07:00
 2/4 A kérdező kommentje:
segélyt nem kapok, mert még nincs annyi ledolgozott napom
2020. júl. 21. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos számodra, hogy folyamatos regisztrációban légy: akor ahova költöztél, oda jelentkezz át. Erről az előző munkaügyi központot tájékoztasd telefonon, esetleg e-mailben. Így, mikor augusztusban kezdesz, kijelentkezhetsz onnan. Nem számat, hogy nem ők adták a melót, legtöbbször nem ők szokták, legfeljebb a közmunkákat.


Ha nem jelensz meg, amikor kell, rövid úton kitesznek a regisztrációból.

De mivel nem kapsz semmit - véleményem szerint - nem sokat számít.

Az augusztusi munkád nem hinném, hogy befolyásolná.

A regisztráció akkor lényeges, ha segélyt kérnél, valami juttatást, vagy nyugdíj kérelemhez.


Amiket leírtam, a saját véleményem, tapasztalataim, nem szakvélemény. Ha valaki jobban tudja, örömmel tanulok én is.

2020. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hívd fel őket, és kérdezd meg, mit csinálj.
2020. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!