Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha július 1től emelték a bért...

Ha július 1től emelték a bért akkor erről nem kellett volna valami papírt adni? Szerződésmódosítás vagy legalább egy béremelési értesítő?

Figyelt kérdés

Állítólag júl 1-től emelték a bért. Vagyis az első emelt bér majd aug 10én jön meg.

De nem kellett volna erről júl folyamán valami papírt kapni? Akár szerződésmódosítás akár egy szimpla béremelési értesítő?

Itt a júl vége és sehol semmi.

Az az én gondom, hogy jelenleg van szóbeli ígéret és semmi több. Papír semmi.

Na most ha aug 10én megjön a bér és nem lesz mégse emelt, mit tehetünk majd?

Papír nélkül?


2020. júl. 30. 09:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Hát igen pont ezért nem akarnak papírt adni, mert így jól átverhetők a dolgozók, mert nem tudják követni, hogy jól vannak e kifizetve,"


Pontosan. Erról szól és semmi másról. Ha nem adja nem adja papír nincs és semmit se tehetünk.

És fix hogy nem adja mert ha akarná adni lenne papír is.

2020. júl. 30. 18:35
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadnék, hogy megkapjátok. Just for fun.
2020. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Én fogadnék, hogy megkapjátok"


Tartom és állom. Aug 10-én kiderül.


De halkan elárulok valamit. ez a cég asz elmúlt években már 2x eljátszotta ezt a cirkuszt hogy emelést ígért papíron persze semmit se adott meg, aztán nem emelt.... na így is állod a fogadást?

Vagy így már annyira nem?

2020. júl. 31. 09:00
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtok semmit se kapni. Teljes mértékben igazad van, gondolom valami Juli munkát csinálsz 0 hozzáadott értékkel.more fel emelnének? örülj neki hogy van munkád és húzd meg magad
2020. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"more fel emelnének"


Hogy mire fel?

Arra fel hogy a cég felelős vezetője kiállt az összes dolgozó elé egy értekezleten és bejelentette az emelést. Nem lehet meg ha meg talán, hanem bejelentette: júl 1-től 10% plusz mindenkinek.

Erre fel.

És ha a felelős vezető emberileg ér egy lyukas garast is, akkor ezek után evidens hogy emel. Miért? mert megígérte azért.

Ha meg még egy lyukas garast se ér emberileg, akkor nem emel.


Na most akkor döntsük el száj vagy segg van a felelős cégvezető arca helyén.

Segítesz eldönteni?

2020. júl. 31. 09:16
 16/16 A kérdező kommentje:
Persze mi már akik évek óta itt vagyunk tudjuk mennyit ér a főnök és azt is tudjuk, ő nem a gerincesek rendjébe tartozik, ő a galandférgekkel van családi viszonyban. Ezt mi már rég tudjuk.
2020. júl. 31. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!