Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják sokan jó lehetős...

Miért tartják sokan jó lehetőségnek az mlm-et?

Figyelt kérdés

Újabban rengeteg betterware, forever, avon, amway megkeresést kapok.

Abszolút nem érdekel a dolog, tudom mi ez és mivel jár, de a hirdetők csak nem hagynak békén.

Folyton próbálják letuszkolni a torkomon hogy ez milyen hű de jó dolog.

Miért hiszik azt mások hogy ezek remek, hosszútávú munkalehetőségek?



2020. júl. 30. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
49%
Mert ők időben léptek még be :)
2020. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha beléptél, akkor kötelező azt hazudnod, hogy ez egy jó lehetőség, amíg ki nem lépsz.
2020. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
84%
Mert akár lehet is belőle egy jó mellékjövedelmet csinálni, de ezer okom van rá amiért én biztos nem csinálnám.
2020. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők még nyereskedni akarnak belőlled
2020. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
81%
Az MLM lényege, hogy ha elég korán lépsz be a hálózatba és vastag a bőr a képeden, akkor a baráti kapcsolataidért cserébe elég szép jövedelmet érhetsz el úgy, hogy igazából semmihez sem értesz.
2020. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
65%
Mert ha elhiszed, hogy milyen jó lehetőség, akkor nekik lesz belőle egy szotyira való. De neked is kell az a havi kétezer forint, úgyhogy te is el akarod hitetni másokkal, hogy ez egy jó lehetőség. És ha elég hülyét találsz, meg alattad is összegyűlik elég hülye, akik újabb hülyéket találnak, akkor akár egy minimálbér is összejöhet.
2020. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
48%

#5

"...ha elég korán lépsz be a hálózatba..."

Ezt nem értem pontosan. Miért kell elég korán belépni?

Én eddig úgy tudtam, hogy lehetőleg olyan cégbe érdemes belépni, ami már nagyon sok éve a piacon van.

2020. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
71%

#7: Azért, mert ha már boldog-boldogtalant megtaláltak a céggel, akkor nehéz lesz új tagokat beverbuválni.

Mindenesetre az összes ismerősöd meg fog utálni, tehát ez csak annak ajánlott, akinek amúgy nincs élete.

Dolgoztam MLM cégnek, szerencsére csak alkalmazottként. Ott pl az egyik nagykutya terjesztő eredetileg tanár volt. Olyan taszítóan idegesítő személyisége volt, hogy szörnyű, mondogattuk is, hogy jól jártak a diákok, hogy inkább az MLM-et nyomja...

2020. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
45%

#8

Értem, köszönöm.

Tehát akkor lényegében az MLM-nek -mondhatni- ezek az utolsó napjai, hiszen már senki sem akar belépni? Vagy pedig az újonnan induló cégekhez még csatlakoznak azok az emberek, akik a többi MLM céget egyszer már elutasították?

2020. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
48%

@kituggya


Sajnos nem.

Van az a mondás hogy újszülöttnek minden vicc új.

2020. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!