Ez ekkora probléma?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Dolgoztam egy hónapot Ausztriában mezőgazdasági munkákat (többek között fóliában paradicsomal foglalkoztam és tököt hordtam ládákkal, amelyek 20-35-30 kg-sak is voltak). Az én fizikai állapotom nem a legjobb ezalatt azt értem, hogy vékony vagyok (kb. 60 kg) és soha az életemben nem dolgoztam ilyet de ez számomra nehéz volt. Az tény, hogy kezdtem hozzászokni de számomra nehéz volt. A munkához való hozzáállásommal nincs baj, mert dolgoztam cefrefőzdében magozni a cefrét géppel, ugyanakkor volt akkor egy kis állóképességem, amely most jelenleg nem volt (igaz hétvégén de azt is mind a két napon keresztül) Szerintetek ez baj, hogy szinte "megszenvedtem" ott és volt, hogy a sírógörcs kerülgetett, hogy nem megy?

2020. júl. 30. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy baj, ha egyszer ennyire szarul érezted magad! Valószínűleg normális, hogy a te fizikumoddal erőn felüli volt. Hogy az rendben van-e, hogy 19 évesen ilyen a fizikumod, neked kell eldöntened, szerintem (!de nem rólam van szó) rád férne egy kis erősítés, jobb lenne a közérzeted, a kondíciód és mellékes, de valószínűleg jobban is néznél ki.

A másik kérdés szerintem, hogy ilyen fizikummal kell-e ilyen munkát vállalni - nem hiszem, hogy szerencsés választás volt.

2020. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Problémának probléma, de lehet, hogy hasznos tapasztalat volt! Lelagább rájössz, hogy ha nem ezt akarod egész életedben, akkor tanulni kell, különösen neked, mert úgy tűnik, ilyen fizikummal az egyetlen járható út a szellemi munka. Arra biztosan jó volt, hogy megtanultad tisztelni a munkát és számos korodbelitől eltérően a saját bőrödön tapasztalhattd, hogy a pénz nem a fán terem.
2020. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!