Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tüntessem el / fel az...

Hogyan tüntessem el / fel az önéletrajzban a munka nélkül eltöltött éveket?

Figyelt kérdés

1) az igazság az, hogy azért nem dolgoztam, mert jártam egyetemre, de azt a képzést sajnos nem sikerült elvégeznem

2) ez a jobb, vagy mondjam azt, hogy szabad akaratomból lógattam otthon a lábomat, esetleg más egyéb magyarázattal szolgáljak (pl. idős rokont ápoltam)? Be szokták az ilyeneket egyáltalán hívni állásinterjúra?


2020. júl. 30. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Csak nyugodtan írd, hogy valamelyik minisztériumban töltötted azokat a munka nélküli éveket!
2020. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sztem legyél őszinte, a hazugságba könnyű belezavarodni, az meg, hogy nem végeztél el egy egyetemet, az több emberrel megtörténik, mint gondolnád.
2020. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Írd be az egyetemet, hogy X elvégzett év, végzettséget ne írj mellé. Akkor nem lesz lyuk. Ha szóbelin rákérdeznek a miértre, ott már tudsz szépíteni, hogy miért maradt félbe.
2020. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Írj be nyugodtan egy külföldi munkahelyet, a kutya nem fog utánanézni.
2020. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Én nem írom bele az önéletrajzomba, hogy melyik munkahelyen melyik évbe voltam.


Ezis egy megoldás :)

A munkahely felvan tűntetve de nem kell dátumot írni mellé

Ha meg megkérdezik miért megmondod pontosan nem tudtad hol mikor meddig voltál és ennyi

2020. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, ez sem feltétlen vet jó fényt állásinterjún, hogy azt sem tudod, merre van az előre. Napra pontosan nyilván nem kell tudni, de hogy évre sem...?
2020. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Beleírnám hogy mettől meddig jártam az egyetemre. Attól még hogy nem végezted el, tanulhattál belőle.


#5 Az érdekesen nézhet ki, hogy nem tudja valaki mettől meddig hol dolgozott...

2020. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írd bele a CVdbe az egyetemet és alá zárójelben, hogy befejezetlen. Azt semmiképp se javaslom, hogy trükközz a dátumokkal mert komolyabb cégeknél van background check és a TBs kiskönyvedben látszik, hogy hol meddig dolgoztál, csak mondom...
2020. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ird bele nyugodtan

X ev/honap - y ev/honap : hesszelés

2020. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!