Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért háborognak sokan, ha...

Miért háborognak sokan, ha már külföldi multicégek, gyárak nettó 400 ezreket kifizetnek betanított munkásoknak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akikben azért van értelem. Nem drogosok, alkoholisták, stb. Jól lehet élni az országban ennyi pénzért.
2020. aug. 2. 18:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%
Aha, tehát csillió gyárból ami van az országba, mondjuk van 3-4 ahol elérhető ez a fizetés, és te ezt úgy állítod be mintha kb bármelyik gyárban meg lehetne keresni ennyit.
2020. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem lesz megnevezve, mert nem igaz.


Az ember a területén fellelhető cégekről iparági pletykák alapján ismerősöktől pontosan tudja, hogyan fizetnek. Én az IT SSC világban mozgok, pontosan tudom pl hogy a BT átlag felett, az ITSH átlagosan, a Cognizant vagy a Unisys átlag alatt fizet. Ha ehhez valakinek végig kell járnia a cégeket, akkor az régen rossz. Magyarul biztosan nem így történt.

2020. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
22-es fingod sincs a magyar fizetésekről. Csak hirdeted az igét: Nem igaz! Pletykák alapján ismered csak a fizetéseket.
2020. aug. 2. 20:25
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
Már csak a gyakoris Hell-es gépkezelő hiányzik(8 általános,szakma nélkül egy okj) aki saját bevallása szerint nettó 500 ezret keress, és csak egy gombot kell nyomogatnia percenként.
2020. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
88%
Ja mindenki hülye senkinek fingja nincs a fizetésekről, csak a gyakorin vetítőgépeknek.
2020. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mindenki tudja mennyi a saját fizetése. Csak azt osztja meg itt másokkal, de úgy látszik akik kiemelkedően keresnek már csak kamu xD
2020. aug. 2. 20:34
 27/44 anonim ***** válasza:
88%
23: dolgoztam a szakmámban 4 helyen, a volt munkatársaim is szétszóródtak cégekhez. Ha megkeres egy fejvadász, 5 perc alatt ki tudom deríteni, hogy az adott pozíció mennyit fizet, kb 5%os pontossággal. Ha te is megfordultál már pár helyen, veled is így lenne. Szóval busted.
2020. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%

A gyár viszont kiemelkedően rosszul keresett, hiszen egy érettségis tudást, 450-500 ezer ft nettóra árazott be, ráadásul annyira titokzatos hogy sehol senki sem hallott még róla, igaz hogy több mint 30+ gyár fizetéseiröl tudok ismeröseim alapján de ez márcsak ilyen a rejtélyes érettségis poziciót sok pénzért meg kell találni.


Annyira jól fizetnek ezek a gyárak hogy csak azok maradtak akik semmi másra sem jók, és megfelel -20 év várható éllettartam az éjszakás miatt és váltó müszakok okán, kis nettó 200-300 ért.

2020. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Akkor listázd az általad ismert gyárakat és a fizetéseket, gyerünk.
2020. aug. 2. 20:57
 30/44 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem ezt az oldalt itt mindenki bizonyítani akar, h milyen okos közben mind ugyanolyan hülyèk vagytok diplomàval,èrettsègivel,szakmunkàval ès 8 àltalànossal :D
2020. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!