Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért háborognak sokan, ha...

Miért háborognak sokan, ha már külföldi multicégek, gyárak nettó 400 ezreket kifizetnek betanított munkásoknak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akikben azért van értelem. Nem drogosok, alkoholisták, stb. Jól lehet élni az országban ennyi pénzért.
2020. aug. 2. 18:44
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Veled az élen
2020. aug. 2. 21:24
 32/44 anonim ***** válasza:
85%
Mert ehber én nettó 750 ért vagyok szalagmunkas
2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg valaki írja már le konkretan melyik gyárak fizetnek sima, betanított munkára ennyit. Nekem ismerőseim akik autóipari beszállító cégnél dolgoznak/dolgoztak kerestek max 260 körül. De ezt is csak 2-3 ember kapta meg, akik ráadásul speciális területen dolgoztak, veszélyes anyagokkal (ragasztó) és túlórával egyéb pótlékokkal érték csak el ezt az összeget is. Szóval a nettó 400 nagyjából a lehetetlen kategória. Én szar fizetesért dolgozom, de a gyárnál ahol vagyok mondhatni jónak számít, főleg, hogy nem vezetői a pozícióm, viszont nem is betanított munka. Ha egy 21 munkanapos hónapban, minden nap 12 órátnék és 4 szombatot mennék, megkapnám a legmagasabb kapható bónuszt és mozgóbért akkor max bruttó 660 ezret kereshetnék egy hónapban, ennek a nettója 440 körül van. De azért ez eleggé abszurd helyzet lenne. Szóval olyan pénzről írsz kedves kerdező, amit mondjuk középvezetői pozíciókban kapnak az emberek és biztosan nem szaros betanított munkákra...
2020. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nem. Én olyan pénzről írok amit ebben az országban már sokszor mérnököknek adnak. Vegyük például a következő gyárakat: Bridgestone, Mylan.. Ezek már nem fizetnek rosszul, de megmondom őszintén nem érik el azt a szintet amit az én munkahelyem és egészségtelen is mindkettő.
2020. aug. 3. 10:46
 35/44 anonim ***** válasza:
40%

Melyik volt az a kérdés, ahova belinkelted a bérpapírod?

Volt ilyen.

2020. aug. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Majd hülye leszek belinkelni.
2020. aug. 5. 05:26
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Értem. :D :D


Kamukám.... :D :D

2020. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Linkeld be előbb te a tied kamukám
2020. aug. 5. 13:57
 39/44 anonim ***** válasza:
71%

Kikövetkeztettem a válaszaidból kérdező, hogy hol dolgozol!


Az az ember, aki itt a gyakorin henceg a nettó 450 körüli fizetésével, Tatabányán a Coloplast kft-nél dolgozik.

2020. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Na belinkeled ide a bélapod vagy csak a szád jár? Vagy inkább a jósgömböd kaptad elő? xD
2020. aug. 5. 14:02
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!