Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberer's nél mennyi a fizetés...

Waberer's nél mennyi a fizetés Nemzetköziben kezdőnek?

Figyelt kérdés

#Kamionos,fizetés
2020. aug. 7. 10:10
 1/7 A kérdező kommentje:
???
2020. okt. 27. 08:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten irták, akár 700.000,- is lehet náluk keresni.
2020. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
X00.000
2020. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18:38 törölni való.
2020. okt. 30. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Akár 700 ezret... Aha. Ha mész 10.500km felett (általában nem jön össze, max ha egész hónapban kint vagy és jó fuvarokat kapsz, (tehát nem fog összejönni), van legalább 20-30 ezer ft üzemanyagmegtakarításod (nem lesz, ne aggódj 8 hónap alatt egy forintot sem kaptam, pedig lett volna bőven...), 31-ből 31 napot kint voltál (tehát a 31 napból szó szerint egy percet sem voltál Magyarországon) és nem volt ünnepnap abban a hónapban. (Adott országban ahol tartózkodsz épp, ha aznap ünnepnap van, akkor 8 euró a napidíj, ha dolgozol ha nem, vasárnap 8 euró, magyarországi munkavégzés 0 euró... csak a minimálbér jár rá...) Mocskos lehúzós cég, max gyakorlatot szerezni érdemes itt. Hosszú távon itt csak az idióták dolgoznak akiknek rendben van hogy lehúzzák őket. (vagy fel sem fogják hogy le vannak húzva) De arra is aláíratnak egy év tanulmányi szerződést hogy betanítanak. Ha egy évnél előbb felmondasz, 300 ezret levonnak, vagy ha nem tudják levonni akkor ki kell fizetned... :D Férgek.

Szóval ja, akár meg lehet keresni a héccázat.. :D Nekem kocsigazda rendszerben (4-5 hét kint, 4-6 nap itthon) 598 volt a legmagasabb fizum. Levonásom nem volt.

Ja még bónusz, a kedvenc dolog. Ha kijelölt parkolóban kell állni és fizetned kell, akkor azt saját zsebből hitelezed a cégnek... :'D Vagy a céges bankkártyára kérsz pénzt, amit fizetéselőlegnek számolnak. 50 euro a minimum. Mondjuk 15 euro a parkoló, te kérsz pénzt, küldenek 50 eurót mint fizetéselőleget. Következő fizuból az 35 euró minusz mert ugye elszámolják a parkolás díját. Na de te kifizeted euróban a parkolást x árfolyamon, ők meg elszámolják neked y árfolyamon, tehát mindig bukni fogsz rajta.. Nevetséges ez az egész cég, azokkal a barmokkal együtt akik istenítik hogy milyen jó.

Üdv: egy wabererses. (direkt kisbetűvel)

Mielőtt valaki beszól hogy akkor mért dolgozok itt. Kezdőként jöttem ide, és mint írtam, 1 év vagy 300 ezer. Meg a gyakorlat is kell hogy tovább lehessen állni.

2020. dec. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

20 év és az ilyen szutyok cégeknek, nem lesz embere, mert a most felnövekvő generáció, szembe fogja röhögni őket.


A másik fele meg inkább segélyen fog élni. :D

2020. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam, 2021-ben dicsőíti magát a Wabi, hogy a Covid idején se volt emberhiányuk.


Sok a Román és Ukrán így azon se lepődnék meg ha nettó 400-500.000Ft-ra leviszi a fizetést 🤣.



Van olyan Magyar cég aki 700.000Ft kifizet telihónapra és nem teljesítményre....


W. György már akkor kizsákmányolta a céget és az embereit mikor fia-val jártak kecskexarért Afganisztánba...


Előtte is panaszkodtak sokan, hogy levonások vannak, holott biztosított még a lepke fing ellen is. Csak a Magyarokkal ezt kell tenni, mondta a vezetőség.

2021. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!