Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg olyan rossz a Waberer'...

Tényleg olyan rossz a Waberer's-nél dolgozni? Naponta mennyit lehet pihenni kb? Esetleg a belföldes Spar-ozás mennyire jó?

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megyében lakom.

2017. aug. 13. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem olyan rossz. Ha rendesen dolgozol, odateszed magad, jò a pènz is. Ne a parkolói dumàkbòl, meg a sok balfa* panaszkodasàbòl indulj ki.


"Mennyit lehet pihenni?" - Dolgozni akarsz vagy pihenni? Szabàlyszerűen kell dolgoznod. Pihenőidő nem cègfüggő, hanem szabàlyozott.

2017. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem apám akart náluk dolgozni, mikor kiderült, hogy hatvan mellől kell felvenni a kamiont, és oda visszavinni mindennap (ott van a telephelyük), akkor azt mondta, hogy biztos nem. Ő talán nem Spar hanem Coop vagy Pennybe ment volna.
2017. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

@2

A hatvani az Horváth Rudolf lesz szerintem. Vagy a kettőnek van valami kapcsolata egymással?

2017. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne altassuk mar magunkat ezzel a kommunista eszmevel hogy.munka munka munka aki nem dolgozik az egy szardarab... Igenis sok ember szeret lustalkodni, en is, most mit kell ezert leszolni? Jobban szeretek 5 oraig acsorogni mint lebekazninaz arut. Akkor en meg azt kerdem hova pattogsz ennyire?


A kerdezonek meg: nemzetkozi wabinal ritka volt a 9 es pihi, foleg 11, meg hetvegente is ritkan kellett menni, szoval korrekt volt. Ahol most vagyok orokke idore kell menni, egymas utan kell a 9eseket kivenni, sokszor tele van a faxom az egesszel de meguntam mar a cegem kozotti ugralast, egyik rosszabb mint a masik

2017. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem kommunista dolog. Egyszer menj el nyugati cèghez, majd megtudod milyen az, amikor valòban dolgozni kell. Magyar cegeknel ezekhez kèpest holiday van.
2017. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

"Magyar cegeknel ezekhez kèpest holiday van"


Kis pénz, kis foci.

2017. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A hatvani az Horváth Rudolf lesz szerintem. Vagy a kettőnek van valami kapcsolata egymással?

"


Igazad van 60 km volt Pesttől a telephely, én kevertem össze.

2017. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A pihenésnél az alvásra gondoltam, azért az álmatlansággal/fáradtsággal nem szeretnék "játszani".
2017. aug. 14. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
A nyugati cegeknel sem kell megszakadni, nem is lehet mert reggel beul a kamionba delutan meg megy haza. Az mas hogy a csotany keletieket (nyugati szemlelet) agyondolgoztatjak szerinted jo penzert. Egy magyar roman stb... havi 2000euroert osszeteszi a kezet, de ezert kint van egy honapig. Egy belga sofor minden nap es hetvegen otthon van es havi 3000 eurot keres. Es megnyugtatlak ok sem szeretnek tulsagosan dolgozni.
2017. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az alvasrol meg a 9 ora mindig megvan, szabaly, de a 11 az atlagos.
2017. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!