Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a nagyobb dicsőség...

Melyik a nagyobb dicsőség szerintetek, egy multinál karriert befutni vagy jól menő egyéni vállalkozást csinálni gázszerelőként?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent pontosan a multinál karriert befutni?

Nem mindegy, hogy a Tescoban vagy műszakvezető, vagy a Google-nél principal engineer.

2020. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

A gázszerelés pont nem egy hatalmas wasistdas.


Ha egy innovacióra épülő vállalkozással hasonlítod össze, akkor nyilván az a nagyobb teljesítmény. De megtanulni egy szakmát és katásan adózni meg nem adni számlát, ehhez nem kell túl nagy gógyi.

2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerintem jobb az, hogy egyéni vállalkozóként a magad ura vagy, mint hogy egy multinak dolgozol. Szabadság
2020. aug. 9. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Én multinál is szabadnak érzem magam, távmunkában dolgozom teljesen rugalmas munkaidőben.

De ennek mi köze a dicsőséghez amúgy? Vagy hogy definiálod a dicsőséget ilyen kontextusban?

2020. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, hogy ki vitte többre vagy ilyesmi. Sok karrierista diplomás lenézi a kétkezi munkásokat, pedig egy jó szakmával sokat lehet keresni és egy vállalkozás sem kisebb dolog szerintem, mint multinál lenni
2020. aug. 9. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:

És ha egyéni vállalkozóként számláz valaki, akkor szerinted többre vitte vagy mi? Nem értem :)

Mi köze ennek az alkalmazotti státuszhoz?

2020. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem vállalkozás az én szememben. Ugyanúgy alkalmazott, csak mindig más a munkaadója.


Vállalkozás a szememben az, ha valaki valami újat tesz le az asztalra.

2020. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A munkád fog téged minősíteni, nem az, hogy hol és milyen jogviszonyban dolgozol.
2020. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom... Gyerekig még érdekelt a karrier. A pénz stb. Igaz az érettségimmel nem sokra vittem... De van ház auto megtakarítás korulnezve elég kényelmesen elvagyunk havi 600-700 nettó.. De ahogy jön a gyerek, gyűlnek a magánéleti dolgok nem fogok azon agyalni hogy a nettó 500-ból 700 legyen abból meg 1 milla, mert nem érdekel..
2020. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom en nem a dicsoseg miatt elem az eletem, hanem mert normalisan akarok elni
2020. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!