Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért menő operátornak lenni?

Miért menő operátornak lenni?

Figyelt kérdés
a facebookon látom,hogy vannak akik kiírják,hogy mennek dolgozni,meg olyan posztokat raknak ki, hogy más alszik,addig ő a gyárban dolgozik darabszámra stb. Oké hogy ő ott dolgozik, de erre mért büszke?Vagy ez most sokat számít? Van aki meg asztalos vagy busz vezet, mégsem teszi ki, de ahhoz talán még szakértelem is kell. Nem nézem le őket,de miért akkora dicsőség? Vagy én értem félre?

2018. jan. 22. 21:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel inkább csak sajnáltatni akarják magukat, főleg az ilyen 'más alszik, én meg dolgozok' szöveggel. Mártírkodni akarnak, hogy ők mennyit dolgoznak, hogy megsajnáld őket.
2018. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyári munkásnak lenni baromi sz**. A kevés "örömök" egyike az, hogy legalább azzal el tudnak dicsekedni, hogy ők éjjel-nappal kemény fizikai munkát végeznek, ami egyébként igaz. Nem mindenki azért dolgozik ilyen helyen, mert buta vagy máshoz nem értene. És sokan nem bírják, van aki még ébren maradni sem tudna egy éjszakás műszakban, nemhogy dolgozni két kézzel.

A gyári munkásnak nem sok jut, de ez legalább igen, hogy erre büszke lehet, hogy ő bírja.

Magukban persze ők is tudják, hogy egyáltalán nem dicsőség, és hogy a többiek (mint például te) lenézik őket. Ezért próbálnak így védekezni. Neked ezzel semmi dolgod, örülj neki, ha te jobb helyen dolgozol (ahova "szakértelem" is kell) és nem vagy rászorulva, hogy kitedd.

Bár azért nincs teljesen igazad, nem minden gyári munkás oszt meg ilyeneket, és a buszvezetők/asztalosok/irodisták között is van olyan, aki igen. Csak más szöveggel.

2018. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit rohadtul félreértesz. Ez sosem volt “menő”, soha nem is lesz az, és ezt az érintettek is nagyon jól tudják, eszükbe sem jut ilyen baromság, hogy ők “menők” lennének... xD Egy-két ilyen kiírás kb. azt jelenti, hogy “a fhaszkivanhogymámeginmennikelléjszakára”. Pont.

Ha zavar, meg tényleg ennyire félreérthető számodra pár dolog, akkor állítsd le az ilyen - neked furcsa - kiírók követését, és kész.

2018. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bátyám elment dolgozni egy gyárba, napi 8 óra 3 műszak, fizikai munka, sokszor túlórát vállal. Azt mondta hihetetlen hogy ott mindenki a halálán van egy ilyen fäszverős munkának. És igaza is van, ez nem fizikai munka, amikor reggel 8tól este 8ig, 50-100kg-s munkaeszközökkel dolgozol az fizikai munka. Amikor 12 órát lehúzol, úgy hogy egész nap 10 percet ültél amikor ettél, azt is sietve az fizikai munka(amit én végzek pl). Szóval aki arra keménykedik, hogy milyen nehéz a gyári munka : HA-HA-HA, nem nehéz csak szär.
2018. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!