Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme regisztrálni...

Van értelme regisztrálni munkaügyibe?

Figyelt kérdés
Itthon hallgattom hogy regisztráljak be,de csak negatív dolgokat hallok róla.Pl hogy olyan munkákat jelölnek ki (ha kijelölnek) ami messze van vagy nincs megfelelő végzettséged hozzá.Ha nem fogadod el,kizárnak a rendszerből.Csak azért akarja anyám hogy regisztráljak hogy a TB-t fizessék,de én inkább fizettem magamnak mint hogy egy ilyen helyre bemenjek.Támogatást nem igen kapnák mert most végeztem,szóval sok értelmét nem látom.Induló képzések meg végkép nem érdekelnek.Szerintem jobban járok ha magamnak keresek állást és nem rajtuk keresztül.

2020. aug. 9. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam, a berletert megeri.


Munkat nyilvan nem ott fogsz talalni, de tudsz jarkalni a varosban, meg a negyed oras "megnezlek hogy nezel ki" interjuknal jol jon.

2020. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Hát én pályakezdőként értelmét nem látom beregisztrálni,csak itthon próbálják rámerőszakolni."


És miből fizeted majd a TB-t? Kellemetlen lesz egy-két év múlva hatszámjegyű tartozásról értesítést kapni a NAV-tól.

2020. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szimpla regisztrációval nem jár együtt a tb. Nálunk bérlet sincs, és igen, kaptam közvetítő lapot Szombathelyre szegedi lakosként, de van ismerős, akit Kecskemétre és Budapestre akarták kiközvetíteni.
2020. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem jár együtt, de előfeltétele. Engem dunántúli megyeszékhelyen évente max. 2-3 alkalommal közvetítettek ki, de mindenhol rendesek voltak és beírták, hogy alkalmatlan vagyok. Franc se ment volna el havi 70 ezer Ft-ért diplomás közmunkásnak, amikor egyszerűsített foglalkoztatásban, alkalmi munkából sokkal többet kerestem.
2020. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!