Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten pályakezdő szoftver...

Budapesten pályakezdő szoftverfejlesztő hol keressen most munkát?

Figyelt kérdés

Iszonyú pangás van, pedig akit most felvennének, már bőven szeptemberben kezdene...

A LinkedIn-en is pangás van....

Hogyan lehetne növelni az esélyeket?


2020. aug. 10. 12:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
Ne szeptemberben kezdj, hanem holnap. Akkor hamarabb felvesznek.
2020. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Felmondási időm nekem is van.

Nomeg ha nincs hova beadnom, akkor el se jutok idáig.

2020. aug. 10. 12:13
 3/44 anonim ***** válasza:
61%

"LinkedIn-en is pangás van"


Rákerestem LinkedIn Jobs-on a developer szóra, rászűrve Budapestre és "entry level" szintre, kaptam 374 találatot.

Ha mondjuk minden tizedik hív be csak interjúra, akkor is van 37 esélyed.

Ha 37 interjúból sehova nem vesznek fel, akkor meg veled van probléma, nem a pangással.

2020. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy nincsenek, csak nem jó helyen nézed, vagy túl magas a fizetési igényed. Én is most egy álláshirdetést nézek. De nem rontom az esélyeim azzal, hogy kiírom, bocsi (munkahelyen nincs barátság).
2020. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Hány entry level megjelölésűt láttam már, ami igazából senior, de benézték, rosszul tették fel......


Minden nyelvhez egyszerre értsek amúgy?

2020. aug. 10. 12:17
 6/44 A kérdező kommentje:

Nettó 250-el beérem, cafeteria nélkül.

Csak fehér legyen, lehetőleg...

2020. aug. 10. 12:20
 7/44 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ezért írtam 374-ből csak 37-et, mert nyilván lesz ahova nem hívnak be, valójában nem juniort keresnek, nem releváns stb.

De akkor csökkentsük tovább mondjuk 10-re. Ha 10 interjúból nem kellesz sehova, az sem a pangás hibája.

2020. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%

Igazából elég ellentmondásos hírek vannak arról, hogy milyen otthon a piac. Én külföldön dolgozom már egy ideje, nagy bankmultiknak, most gondolkodtam azon, hogy magánéleti okok miatt hazamennék, össze is bratyiztam a linkedinen egy fejvadásszal, aki a csillagokat is leígérte az égről, meg elküldött jópár kiírást, na most ezeknél a fizu zömében egy rakás szar. Szóval itt úgy tűnik vannak kiírások, csak fizetni nem nagyon akarnak.


Aztán van egy haverom, aki projektmenedzser volt egy elég neves német multinál 10 évig, tavaly novemberben felmondott, mert nem bírta a strapát, na azóta négy interjút sikerült összehoznia valami 80 jelentkezésből, pedig nem egy hülye gyerek.

2020. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Most beírtam.


Budapest, adott programozási nyelv, entry level.


Alig több, mint 100 találat.


Első kapásból 4-5 év tapasztalatot vár.


A többi nem is az a programozási nyelv, hanem olyamok, amikben a hello world-öt tudom megírni.

2020. aug. 10. 12:35
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Mi az adott programozási nyelv?
2020. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!