Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha beadtam több helyre az...

Ha beadtam több helyre az önéletrajzomat és először a kevésbé preferált helyről hívnak, akkor milyen opcióim vannak, ha én inkább egy preferáltabb helyre szeretnék inkább menni?

Figyelt kérdés
Szóval hát legalább 5 helyre jelentkeztem gyakornoknak, de félek attól, hogy onnan fognak először hívni ami az én "jelentkezési listámon" utolsó helyen van. Ilyenkor mit lehet tenni? Mert lehet, hogy a végén csak ez az egy maradna, mivel a többi mondjuk nem jön össze. Nem szeretem ezt a bizonytalanságot.

2020. aug. 11. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez amiről írsz rendszerint szokott próba is lenni az adott ember életében. Erre nem árt ha odafigyelsz és megragadod az alkalmat, ha előre akarsz jutni.


Ismered a mondást: ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli.

2020. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eshetőség gondolom át se futott a fejeden, amikor beadtad a CV-ket? Volt már itt egy másik marharépa is aki tőlünk kérdezte, hogy elfogadja-e a biztosat, vagy várjon a másikra, amit jobban szeretne. Akkor senkinél nem volt varázsgömb, lássuk most hozott-e valaki:
2020. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az áldások sosem úgy jönnek hogy egyből a legtetején kezded, hanem pont fordítva-mindig a legalján kezded, hogy a rád bízott dologgal, hogy élsz/visszaélsz/eldobod.
2020. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*a rád bízott dologgal, hogy élsz/visszaélsz/eldobod. Ettől függően fogsz előre lépni. Aki egyből a készbe-legfelülről akarja kezdeni-az bukni fog-ez törvény és mmindig meg is figyelhető. Tehát ha ilyennel van dolgod, akkor nem árt ha illedelmesen visszautasítod az ilyen lehetőséged, mert bár ugyan kecsegtető felkerülni, viszont még gyorsabb lekerülni.
2020. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
felmondasz a próbaidő alatt
2020. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: úgy kellett volna beadni, hogy a legjobb helyre először, 3 nap múlva a kicsit rosszabbra stb., így nagy az esélye hogy a legjobb helyről jeleznek vissza hamarabb.

Most már csak azt teheted hogy elfogadod az első ajánlatot, de csak későbbi kezdéssel, aztán meggondolod magad... De ezt csak akkor csináld ha nem baj hogy lehet leírtad magad annál a cégnél.

2020. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!