Mit tegyek kilèpjek?

Figyelt kérdés
Szóval júniusban végén kezdtem a mekis munkát, mert anya elküldött, hogy kicsit kimozduljak itthonról mert túl sokat voltam itthon (márciustól) és már kezdtem kicsit depis lenni, de nem is ez a baj. Hanem hogy nagyon utálom, minden nap hasi görcsöm van már csak a munka gondolatától is. pedig ez a 2.hetem. először krumpliztam de ott nagyon rosszul lettem a melegtől ami miatt át ragtak kasszába, de az meg nem való nekem. aztán meg zsemlet dreszingelek. De nem az van hogy béna vagyok hanem hogy már nem bírom. Ki akartam már lépni de rábeszéltek hogy mégse, a munkatársak bunkók, az étterem vezetők is! Viszont anya nem enged kilépni, azt mondta botham ki 23.ig aztán nem kell mennem, de már nem bírom sírni tudnék, lelkileg nagyon megvisel. mit csináljak szerintetek?

2020. aug. 11. 23:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bírjam ki *
2020. aug. 11. 23:13
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és amikor jelentkeztem akkor azt mondtak hogy kötelező ledolgozni az egy honapot
2020. aug. 11. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozd le aztán kilépsz! Nyeljél nagyokat! Gondolj arra, hogy mindjárt szabadulsz. Átérzem a helyzeted én a Spar-ral voltam így. 3 hónap múlva felmondtam.
2020. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lesz csak már nagyon faradok lelkileg, anya meg nem támogat kicsit sem, és az a pláne hogy a jovoheten és a mostanin is végig 8 órát leszek
2020. aug. 11. 23:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent köszönöm a valaszod
2020. aug. 11. 23:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg nyolc nap van, nem tudom hogy fogom kibirni
2020. aug. 11. 23:49
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Gondolj arra, hogy az utolsónap, utolsó perceiben, elküldöd a francba őket! :D Én ezt tettem aztán leléptem :) a pólót elküldtem nekik, meg aláírtam a papírokat. Aztán többet nem láttam őket. :)))
2020. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
bírd ki
2020. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem egészen értem másfél hónap alatt hogy sikerült 2 hetet dolgozni összesen. De gondolom anyu azért ragaszkodik ehhez, mert leesett neki a tantusz, hogy elkényeztette a csemetét.

Miért nem keresel másik állást és ajánlod fel neki, hogy máshol dolgozz inkább?

2020. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Július végét akartam írni neharagudj.
2020. aug. 12. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!