Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kilépjek ebből a retard...

Kilépjek ebből a retard közösségből?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy egy retard közösségbe csöppentem. Tavaly egy internetes platformon összeismerkedtünk kb 8-an és tök jól elvoltunk. Videójátékoztunk és beszélgettünk egymással. Jókat szórakoztunk. De sajnos ahogy egyre többen jöttek és egyre jobban ment a klikkesedés, annál jobban ment az "ürülék"keverés. Sokszor ment szét a társaság, majd újraegyesülés, a semmin megy folyamatosan a veszekedés. Már olyan szintem megy a rinya egymás ellen, hogy kilövik a másik internetét, meg elhordják egymást mindennek. Folyotn megy a kétszínűskedés. A társaság megrontotta a biológiai órám is. Hajnali 2-kor fekszem és délután 3-kor kelek. A semmin megy a rinyálás már, gyerekes az egész. Senki nem ért már semmit, de azért utáljuk egymást, majd megint szeretet, majd megint meg akarja valaki ölni a másikat. Ordibálunk ts-en, lőjük a másik internetét és személyes fenyegetések mennek. Most mi legyen? Lépjek ki?

2020. febr. 21. 23:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már te is retardnak tartod akkor?
2020. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?
2020. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy! Mindig jól jöhet még, hogy tagja vagy.


Khmmm

2020. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp maradj benne.
2020. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jó de van egy-két ember, akiket kedvelek és játszom velük, de ugye ők ebbe a társaságban vannak, és szeretnének maradni, csak hogy kiélhessék magukat veszekedések közben. És nem hagynak kilépni innen, mert ha akarok velük játszani, akkor maradnom kell. Én külön-külön jóban vagyok mindenkivel, de mindenki más utálja egymást. Vagyis valam iolyasmi, napszaktól függ hogy éppen ki kit utál. Műbalhé van, a semmin megy a veszekedés és egymásnak ártás, aztán másnap térfélcsere, harmadnap mindenki boldog, negyediknap mindenki mindenki ellen. Nem értem mi van sajnos o.O
2020. febr. 21. 23:44
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynak kilépni??? Más határozza meg, hogy te mit csinálj?

Egyébként megpróbálkozhatsz egy bilikiborítással, bár te nem az a típus vagy, de elvileg ilyenkor rájuk lehetne ordítani, hogy nézzenek már magukra, hogy úgy viselkednek, mint az óvodások, ahelyett, hogy egy normális baráti kört alkotnának.

2020. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki.

Volt egy netes társaság, akik csoportból összeverődtek messengerbe. Páran találkozgattak is egymással idővel, néhányan össze-vissza kevertünk egymással. Nekem is tetszett onnét 2 lány. Aztán az egészből egyre jobban kitűnt az a kétszínűség, amiről te is írsz. Néha bizonyos témákból óriási veszekedések lettek, sokan kibeszélték a többieket. Az egyik ilyen után kiléptem a társaságból, lezártam velük a dolgokat, aztán rinyáltak, hogy menjek vissza, hiányzom és hasonlók. Visszamentem, aztán szép lassan leesett, hogy igazából ez a "hiányzás" nem egy emberi érzés vagy jófejség, hanem arról szól, hogy eltűnt az egész közösségből az a szerep, amit csak én tudtam közülük hozni. Tehát, mintha mindenki egy eszköz lett volna a másiknak és mindenkinek meglett volna a saját feladata a vitákhoz és egyebekhez.

Aztán, jött egy újabb veszekedés, meguntam, borítottam az egészet, bedobtam pár gumicsontot, hogy egymást hogy beszélték ki és ennyi. Velük nem tudom, hogy azóta mi lett, de nekem sokkal több szabadidőm lett, nem stresszeltem rajtuk és rájöttem, hogy csak időpazarlásra voltak jók, mert visszahúztak.

Szóval, szerintem lépj ki.

2020. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmazási készségeid alapján nagyon jó helyed van ebben a társaságban
2020. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem hagyom maga, mert ha kilépnék és eéveszíteném ezt a társaságot, nem nagyon lenne más. És mivel szabadidőm 99%-ban gépezem, egyedül belehalnék az unalomba. És már nagyon nehezen megy az új körökbe való beilleszkedés. Már szóltam nekik, hogy óvodások, de mindenki a saját büszkeségét tartja prioritásnak, mint a nyugalom és a jólét megtartását.
2020. febr. 21. 23:55
 10/29 A kérdező kommentje:
7-es pontosan ugyanezt érzem itt is, csak itt nincs lány.
2020. febr. 21. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!