Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet legálisan, kis...

Hogy lehet legálisan, kis befektetéssel meggazadagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés volt, de a válaszok sajnos vagy a vicces irányt, vagy a bűnözői oldalt világították meg.


20 éve dolgozom és elég későn, de csak most jöttem rá, ezzel "csak" a megélhetést biztosítom családomnak, nem pedig a jómódot.



2020. aug. 15. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Kis befektetéssel "meggazdagodni" csak nagy kockázattal lehet, aminek az is lehet a vége, hogy a kicsi befektetésed is elvész.


Az anyagi biztonság alapjai ezek egy átlagembernek:

- 6 havi bérnek megfelelő vésztartalék

- nyugdíj előtakarékosság (a módszer változó lehet)

- költségek nyomon követése, ésszerű költések

- további megtakarítások befektetése diverzifikáltan


Ha te arra a típusú meggazdagodásra vágysz, ahol 5 audi áll a garázsban meg van 2 nyaralód, mellette zsebből kifizetsz bármit, ahhoz vállalkozni kell, ahhoz kell egy jó ötlet meg egy jó könyvelő és erős gyomor, ha ilyen szintű vállalkozást építenél.

2020. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha vállalkozol és jól megy, jól csinálod. Persze az csak pénzben kis befektetés, időben hatalmas, rengeteg idő, stressz, nincs 8-tól 4-ig munka, hanem akkor van munka, amikor van megrendelés. Mindegy, hogy kereskedőként, szakemberként vagy másként dolgozol. Így lehet.

De úgy is meg lehet gazdagodni, ha tanulsz és jól csinálod azt amit csinálsz alkalmazottként és jól tudod eladni magadat. Akkor egyre magasabb pozíciókban egyre többet kereshetsz.

Kinek mi a meggazdagodás. Van akinek már havi nettó 600 is slég lenne, van akinek meg havi nettó 1,5 millió se elég, mert neki a gazdagság a luxusautó, úszómedencés villa, stb.

2020. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2020. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Először is tisztázni kellene, hogy GAZDAG, vagy JÓMÓDÚ szeretnél lenni.

"A gazdag az, akinek nem kell dolgoznia a megélhetésért, ennek ellenére olyan életszínvonalat tud fenntartani, ami az átlagos középosztálybelinek nem elérhető."

[link]


Ha jómódú akarsz lenni, akkor kis anyagi befektetéssel egy jó szakmát kell kitanulni és elhelyezkedni egy jól fizető állásban. (Vagy egyéni vállalkozást indítani)


Ha gazdag akarsz lenni, kis anyagi befektetéssel, akkor rengeteg időt kell belefektetni. El kell jutni arra a szintre, hogy vagy a pénzed, vagy mások dolgozzanak helyetted. (Itt már nemigazán működik az egyéni vállalkozás)


Én is csak 40 évesen jöttem rá erre. De belevágtam.

2020. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha ezt a gyakorin szeretnéd megtudakolni, akkor neked sehogy, és ez nem egy "vicces" megközelítés, hanem realista.
2020. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
5: Ha ennyire alábecsülöd ezt az oldalt, akkor minek jársz ide? Engem mindig elgondolkodtat más emberek perspektívája és tudnak iszonyat sokmindent, amit én nem. Talán nem itt lesz a válasz a kérdésre, de talán igen. És semmibe nem kerül.
2020. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél dolgokat olcsón, és add el őket drágán, ennyi a titok.
2020. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Képezd magad és keress jobban fizető állást, vagy vállalkozz!
2020. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!