Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy közgazdász állás betöltésé...

Egy közgazdász állás betöltéséhez mennyire számít az, hogy milyen gazdasági szakon szereztem diplomát?

Figyelt kérdés
Gondolom egy közgazdálkodás és közpolitika hátrányban lesz egy gazdálkodás menedzsment szakossal szemben?

2020. aug. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az állástól is.
2020. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Megint te?
2020. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Mi lenne, ha kimásznál az Orbán se.g.géből, és nem olyan mesterképzést végeznél el, ami csak arra jogosít fel, hogy a talpát nyald? Magyarul: ne az NKEn tanulj tovább.


Mondjuk nem tudom, hogy lehet valaki ilyen szinten életképtelen, hogy 25 évesen itt vergődik, hogy milyen mesterszakot válasszon. Ennyi idősen már két éve teljes állásban dolgoztam.

2020. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez van a Corvinuson is. Csak erre a mesterre tudok menni.
2020. aug. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!