Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdászként önálló utakon...

Közgazdászként önálló utakon járni?

Figyelt kérdés

Most leszek végzős egyetemista (közgazdász) és valahogy nem tudom az életem egy irodában elképzelni (voltam màr gyakornok multiban,tapasztalatból írom)

Hiába leszek közgazdász,teljesen más dolgok érdekelnek . Pl nagyon szeretek írni verseket,novellákat, sokszor megkapom hogy szépen fogalmazok, nagyon szeretem a divatot, kreatív vagyok. (Már sokan mondták)

Kit mit gondol,az egy járható út,hogy esetleg elvégzek valami okj-t vagy valami sulit a divagszakmával kapcsolatban és létrehozom a saját vállalkozásomat ezen a területen?

Mivel ugye közgazdászként talán könnyebben tudnék irányítani egy vállalkozást.

És minden tiszteletem azoké,akik minden nap bejárnak az irodába és 8 órákat ülnek az excel felett.

Tapasztalatból mondom,ha nekem ezt kéne csinálnom évekig,belehalnék. Gyakornokságom alatt konkrétan depressziós vagyok..

22L



2020. aug. 13. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez érdekel, akkor mindenképpen ebbe az irányba kéne elmenned. Egyébként azért mert van egy rossz munkahelyed még nem szabad általánosítani. Én is közgazdász vagyok és mégsem görnyedek napi 8-10 órát az excel felett, sőt, kifejezetten változatos a munkám. Lehet csak rossz helyen vagy gyakornok.
2020. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 3 helyen voltam gyakornok,mindig váltottam,mert mindenhol csak az unalom éd az excel volt.
2020. aug. 13. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
meg kéen talán becsülni,hoyg te voltál olyan szerencsés és bekerülhettél egyetemre, valószínűsítem,hogy volt sok pontod,nyelvvizsga ilyenek, plusz nem vagy megcsúszva sem..., időben vagy,
2020. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem értem ez az utsó válasz hkgy függ össze a kérdésemmel:D

Volt elég pontom igen.

2020. aug. 13. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:

nem függ össze sehogy, csak örülj neki,hogy volt elég pontod, ennyi

sokan sokkal szarabb helyzetben vannak

2020. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen,örülök:D

De a kérdés másra vonatkozott.

2020. aug. 13. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Az írást inkább hagyd meg másoknak. A divattal elindulhatsz bármerre, ha ehhez van kedved.
2020. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Elvégezném, aztán indulnék marketing felé. Ez, a szöveg nehézfegyverével hármasban, hogy is mondjam... Eléggé győztes kombónak tűnik, ha igen király a t/sz, és komoly gondot vesz le a klientúra válláról, meg esetleg egyfajta függőséget is okoz (akaratlanul is persze...) :)
2020. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a tervem,hogy miután lediplomáztam jövőre, elkezdek egy divatsulit. Pl krea vagy ilyesmi.

Addig dolgozom cégeknél irodában, hogy úgymond “ellessem” hogyan is kell irányítani egy céget,mi hkgy működik.

Meg nyilván a pénzkeresés is fontos lenne addig is:D

2020. aug. 14. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!