Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetértetek ezzel? „amennyit...

Egyetértetek ezzel? „amennyit 2020ban egy átlagos szabolcsi keres – nettó 176 445 ft-ot– 2011ben, vagyis kilenc évvel ezelőtt keresett egy átlagos fővárosi lakos?

Figyelt kérdés

„Annyit, amennyit 2020 első negyedévében egy átlagos szabolcsi keres – nettó 176 445 forintot –, 2011 első negyedévében, vagyis kilenc évvel ezelőtt keresett egy átlagos fővárosi lakos.“


[link]



MICSODA???????????


Fővárosi diplomás munkavállaló vagyok, itt születtem, itt élek jó 40 éve, soha máshol nem éltem és nem dolgoztam.

Nettó 176.000-et soha az életben nem kerestem. Soha!!!!!!!

Pedig diplomás vagyok ennek megfelelő munkakörben lassan 20 éve mióta kijártam az egyetem(eket).

A mostani nettóm 160.000.

2011ben (megnéztem ) 98.000 volt a nettóm.

És már akkor is ugyanott és ugyanazt dolgoztam amit most.


??? ezek a statisztikák honnan jönnek??


Bár ismerjük a mondást, a hazugság fokozása: Kis hazugság, nagy hazugság, oltári hazugság és... statisztika.


2020. aug. 17. 14:33
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

"Kezdelek érteni"


Akkor totál nem értesz semmit. de semmit a világon.


"mert azt menőbb bemondani,"


hahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahaha!! szerinted milyen magasból szarom én le ki mit gondol???


Nem. egész más oka van annak hogy én itt és ennyiért dolgozom.


Csak annyit mondok nem többet: milyen helyen van 46 nap fizetett szabi egy évben? Hol van ilyen hely (még)?

Na ?

2020. aug. 18. 14:35
 32/39 A kérdező kommentje:

"Mondjuk gyanítom valami piacképtelen ia végű "diplomád" lehet,"


És hogy eltaláltad! és ebből van HÁROM IS!

2020. aug. 18. 14:36
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

3 diplomával havi 160? Büszke lehetsz a teljesítményedre :)

Nekem az az évi +15 nap szabi nem érné meg, hogy harmad ennyit keressek. De hát kinek mi :)

2020. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"3 diplomával havi 160?"


Most te ezen a földön élsz? Szerinted kit érdekel az én három diplomám? Az egyik diploma kell ezzel vettek föl ezzel végzem a napi munkámat.

A másik kettő meg csak "van". A fióknak diplomáztam. De ezzel nem vagyok egyedül. Van olyan volt szaktársam aki meg bolti eladó. Na ő kinek és minek diplomázott? A fióknak.


Olyan hely nincs a világon ahol mindhárom diploma kéne ez evidens.

1 kell, ezzel vettek fel, erre kapom a bért. Kettő meg van.

2020. aug. 18. 14:47
 35/39 anonim ***** válasza:

Hát még az első piacképtelen diplomát el lehet nézni, mert fiatalon, érettségi után hirtelen nem tudja az ember mit csináljon, nincs tapasztalat, hogy mit is fog érni a piacon az adott papír.

De hogy utána 2 ugyanolyan sz...t összeszedj, amivel 200 nettót sem tudsz keresni, ahhoz azért kell tudomány. :D

2020. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira nem érdekel a 3 diplomád, te hoztad fel, hogy 3 diplomád van. Az meg a saját hülyeséged, hogy csináltál három semmit sem érő diplomát, amivel gyakorlatilag éhbért keresel.
2020. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy téged ki kényszerített, hogy 3 piacképtelen baromságot végezz el? Ugye, hogy senki. Akkor ki is a hibás azért, hogy most szarul keresel?
2020. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Furi a hátom diploma. Az írásod alapján max egy szakmunkásképzőt képzelek el.
2020. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Akkor most mit is dolgozol?
2020. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!