Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahelynek vidéken...

Első munkahelynek vidéken vízügyi igazgatóságnál megéri próbálkozni? Most még nem lenne lehetőségem elköltözni így ez közelben lenne. Persze kérdéses a fizetés ami nyilván jó ha a minimum 140 ezer megvan és a cafeteria is hogy van-e.

Figyelt kérdés

Viszont határozott munkaidejű a pályázat bár két évet kibír az ember hiszen valószínű ha már van munkatapasztalat érdemes lehet váltani.

Szintén gyanús hogy csak előnyként jelöli meg a diplomát ügyintézői munkakörben.

Aki ilyen helyen dolgozik mit tapasztal úgy összességében a munkahelyről?


2020. aug. 18. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetést megér feltéve hogy behívnak. Utána még te is mondhatsz nemet ha nagyon nem tetszik a pénz az ajánlott munka vagy a környezet.

Az irodában levő hangulat nagyban függ a főnöktől és a munkatársaktól előre nem lehet kiszámítani.

2020. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Én is így vagyok vele. Bár most magamban azt mondom ha már a 140 ezer és a caferéria megvan akkor megfontolom mivel erre felé keleten nem nagyon van lehetőség. Viszont azalatt persze nyilván nem hiszen nem azért tanult az ember évekig hogy Lakatos Dzészönsztetemékkel egy fizetést kapjon. Persze jó lenne legalább a 160 ezret. Sajnos a bértáblán nehéz kiigazodni mert nagyok az intervallumok.


Te arról tudsz esetleg valamit hogy szép kártya ügyileg mi a helyzet az ilyen helyeken? Megyeszékhelyen ismerek olyat aki kapott. Viszont nem vennék mérget rá hogy ez egységes-e mindenhol.

2020. aug. 18. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:

A szép kártya meg a többi adható juttatás a tulajdonos döntése mit tud kigazdálkodni. Helyben kell megkérdezni.

Nálunk év elején a tulajdonosnak elege lett az egészből. Az éves béremelés után mindenkinek megemelte az alapbérét a caffeteria összegével aztán mondta hogy itt fejezük be ezt a hülyeséget mert csak plusz adminisztráció.

2020. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül. Meg az is hogy behívnak-e. Bár én kicsit úgy érzem magasabb a végzettségem mint amit kérnek. Pl. nyelvvizsga sincs a leírásban pedig ilyen helyeken ugye az is plusz pénz lenne.
2020. aug. 19. 00:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért elége karcsu a fizetés igényed

Én szakmával és éretségivel keresek (Szabolcsban )310 ezer Ft. Nettóban ja és még csak 21 éves vagyok

2020. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó de gondolom nem állami helyen ugye?
2020. aug. 20. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy magántulajdonú cégnél középvezető beosztásban (nem , nem a szüleim toltak be a jó helyre )
2020. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok, hogy sikerült elhelyezkedned. Amúgy én sem tervezek életem végéig alamizsnáért dolgozni. Viszont sajnos nem vagyunk olyan helyzetben, hogy a semmiből költözzek és a legtöbb céghez, ami nem állami kérik a szakmai tapasztalatot. Már azoknál, amelyek a végzettségemmel betölthetők.

Mondjuk ilyenkor szerencse, hogy pár évig még nem tervezek gyereket mert egyedül még 170 ezerből is ellehet lenni de családdal már bonyolultabb lenne. Bár sokan anyagi biztonság nélkül is halmozzák a gyerekeket.

2020. aug. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!