Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cafeteria keretet hogyan...

Cafeteria keretet hogyan osztanátok szét?

Figyelt kérdés

évi bruttó 450 ezer


Amikre lehet kérni:

- SZÉP szállas (max nettó 225e)

- SZÉP vendéglátas (max nettó 150e)

- SZÉP szabadidő (max nettó 75e)

- nyugdíjpénztár

- egészségpénztár


Ti hogyan osztanátok el?



2020. jún. 30. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kimaxolnám a vendéglátást és a szabadidőt, ha jól számolom, az kb 300 ezer bruttó (ill most, hogy csökkent az adó, még kevesebb is), a maradékot pedig egészségpénztárra kérném. Esetleg végiggondolnám, tervezek-e valami belföldi utazást, és ennek függvényében pár tízezret a szállásra is lehet, hogy kérnék. Nyugdíjpénztáram nincs, azért nem nyitnék, most 1-2 évig fizet a cég 100 ezret egy évben, utána meg utánajárni, hogy hogy kell megszüntetni/hogy jutok a pénzemhez.
2020. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a vendéglátást és a szabadidőt maxolnám.A maradék meg szállásra.


Sok helyen, ha étkezel, elfogadják a szállást is.

2020. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most növekedtek a keretek, nem?
2020. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Evi 500 a cafeteriam.

Elso felevben kertem szallasra es etkezesre 10 ezret,a maradekot kp ban.

Valtoztattam,etkezesre kerem a havi maxot(azt hiszem 22 ezer),szabadidore 10 ezret,a maradek par ezret szallasra.

2020. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vendéglátás mindig maxon van.

A maradék szállás és szabadidő. Bár ezek inkább csak akkor kopnak el ha kirándulgatok és nem tudom megoldani egy napban. Nem lehet mindenki az a tipikus minden szép kártya menjen szállásra aztán abból Balatonozunk típus.

2020. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!