Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez jó fizetés egy...

Szerintetek ez jó fizetés egy kormányhivatalnál?

Figyelt kérdés

Pár napja felkeresett az egyik kormányhivatal alosztálya (korábban adtam be önéletrajzot), hogy látták a jelentkezésemet...stb. Amikor a mekkora illetményre gondolt kérdés előkerült (én eddig azt hittem hogy ez bértáblás), akkor nem tudtam hirtelen mit mondani. Erre annyit mondtak, hogy az új belépő kollégákat bruttó 300 ezer forintos illetménnyel léptetik be, valamint kafatéria és útiköltség támogatás ami jár hozzá.


Ez egy kormányhivatalhoz képest mennyire számít jó fizetésnek? (vidéki megyeszékhely)



2020. aug. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire. Szedd össze magad.
2020. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Jónak számít. Ez nem Pest, elég kevés helyen adnak bruttó 250nél többet bárhol is.
2020. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem minimálbèr
2020. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, de nem is rossz. Gondolj arra hogy bekerülsz egy stabil helyre, ahol aztán később tudsz majd előrébb is lépni, ráadásul kiszámítható, biztos jövedelmed lesz.
2020. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Örülj neki, jó fizetés, de azt is tudd, bármikor kirúghatnak, nagyon nem is indokolják miért. Reklamálni max a Jó Istennél tudsz. Ez is tény sajnos.
2020. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menet közben nem lett belőle semmi, mert azóta nem is kerestek :D Úgy váltunk el akkor, hogy a kormánymegbízott fog erről dönteni, de majdnem 100%, és fognak keresni akkor is ha mehetek, meg akkor is ha nem. Mondjuk szerintem egy állami szervnél azért gáz ha nem jeleznek erről, de hát ez van :D
2020. dec. 10. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, én is jártam így, igaz magánszektor, de bementem interjúra, mondta az interjúztató, hogy ki fog dönteni, ha nem vesznek fel, akkor is lesz vissza jelzés, azóta se semmi, ennek már lassan egy éve... :D
2020. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!