Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos egyetemi...

Nappali tagozatos egyetemi hallgatóként hol érné meg jobban dolgozni? Starbucks, Meki, könyvesbolt stb. (Szeged)

Figyelt kérdés

A legnagyobb problémám a munkakereséssel az, hogy az órarendem szörnyű lesz, ezt már előre tudom. Mindig is össze-vissza volt, a héten elszórva katalógusos előadások, szemináriumok, előző félévben nem vettek föl "hagyományos" munkahelyekre (pénztárosnak szerettem volna menni, DM, Tesco ilyen helyeket kérdeztem meg), mert az órarendem alapján egyszerűen nem tudtak volna "normálisan" beosztani. Legalább is ezzel indokolták a visszautasítást.


Olyan helyre szeretnék menni ahol rugalmasan tudnak beosztani, de most pláne a vírus miatt ötletem sincs hova lenne érdemes jelentkezni.


Szegedtől messze lakok és otthon már van egy állandó munkahelyem (ami ugyan keveset fizet, de szeretem és nem adom fel) és egy beugrós munkahelyem tehát a péntek + hétvége kilőve mert akkor dolgozok.

Ötletem sincs ki akarna alkalmazni hétfőtől csütörtökig úgy, hogy napi max 4 órát tudnék egyhuzamban dolgozni a szakom miatt, lehet hogy késő délutántól estig vagy mondjuk reggel 6-tól mert máshol nincs hely a napomban.


5 évig dolgoztam vendéglátásban és még mindig beugrós vagyok hétvégén (úgy gondolom az bőven elég volt), tehát tapasztalatom van ilyen téren, kipróbálnék valami más jellegűt, de úgy tűnik jelenleg nincs nagy választási lehetőségem. Nagyon vonz az, hogy barista legyek, bár nem sok jót hallottam a Starbucksról és szívesen dolgoznék a Libriben is.


Tudtok esetleg ajánlani Szegeden további lehetőségeket ilyen (szinte lehetetlen :'D) feltételek mellett?



2020. aug. 21. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából, akiket ismerek, mind hasonló helyen dolgoznak, amiket leírtál (pénztár, árufeltöltő, meki, burgerking, kfc, stb.), esetleg érdemes lehet még megpróbálni a Telekom ügyfélszolgálatot is (bár lehet ott is van valami időkorlátos kikötés), illetve pár ismerősöm még a kolinkhoz közeli pékségben dolgozik, de van ismerősöm a mizo-nál is (bár az elég necces lehet, mivel éjszakai meló), nem tudom, milyen szakra jársz, illetve milyen gyakran mész haza, vagy bejárós vagy-e, de ha olyan az órarended, akkor hétvégére (plusz péntek) érdemes lehet így dolgozni, mivel így a sok helyen elvárt, heti minimum 20 órát is tudod teljesíteni. Persze kérdés, hogy van-e órád pénteken.
2020. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Szia, én a Telekom üfszolgálatot ajánlom neked. Egy vagy két hétre előre adod le a beosztásod és mindig előre készítik el. Egy napra legalább 3, legfeljebb 12 órát tudsz vállalni. Elvárt minimum heti 2x8 és havi szinten kb 70-75 óra. Most perpill home office van -és marad is-, szóval otthonról is tudod csinálni. Hogy kolibam ezt hogy lehet megoldani, ne kérdezd, sztem senki sem tudja. De ez a dolgozók legalább felét érinti. Iskolaszövetkezetnek mindenképp a depót javaslom. Ha van kérdésed, írj bátran privátot.
2020. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!