Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az internetből, hogy lehet...

Az internetből, hogy lehet meggazdagodni/pénzt csinálni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

..és ebből hány milliárdot, vagy milliót sikerült csinálnod eddig?

Van egy tippem...

2020. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Én most védtem le 4 olyan nevet is, amikben akkora fantáziát látok, hogy akár milliárdokig is el lehet jutni."


Itt konkrétan domain nevekre gondolsz?

Csak mert akkor van egy rossz hírem, mert ez a biznisz úgy 15-20 éve élte fénykorát, azóta pedig teljesen meghalt.

2020. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a lehetőségek korlátlanok. De pl nekem az hozta meg a kedvem, és egyben pénzem is, hogy jött egy személy, aki befektetett a weboldalaimba 110.000 Forintot, így a fantáziám is beindult, és eddig 8000 Ft-ot költöttem, +csináltam egy csapatot, +kaptam 20GB tárhelyet! 😀 Szerintem ez egy jó kezdet 2020-ban. 🙂
2020. okt. 21. 12:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem már mire akar kifutni a kérdés.


Piramis játékot szeretnél reklámozni?

2020. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14# Hát lényegében olyan válaszokra vártam, hogy "az internet világa olyan tág fogalom, hogy ha látod benne a jövőt, akkor mindenből lehet pénzt csinálni, vagy akár meggazdagodni is. Webshopok, szolgáltatások, közösségi oldqlak, szinte bármi, ami pénzzé tehető." Mint látjuk a világ leggazdagabb emberei egy bizonyos része, az internetből gazdagodott meg (pl Amazon.com, Facebook, Google, stb), ebből lettek a világ leggazdagabb emberei. Most akkor ne mondja azt senki, hogy nincs pénzkeresési lehetőség benne. Jó, én nekem most nem az a célom, hogy a világ leggazdagabb embere legyek, (bár szívesen lennék az:) de havi Xezer Forintot, azért valahogy, csak el tudjak érni a belefektetett időmmel, pénzemmel, és tudásommal összességében.

Jó, én 35 éves vagyok, én pont annak vagyok a részese, hogy együtt nőttem, fejlődtem az internettel, s számítástechnikával, és így szerintem most van itt az idő, most vagyok hozzá "elég" fejlett, hogy ki tudjak bontakozni.

2020-ban szerintem pont erre alkalmas a világ, hogy ezzel foglalkozzak. (20 éve 15 éves voltam, akkor még egy PC is csodának számított az életünkben, pedig nem voltunk sosem szegények.:)


Szóval csak egyszerűen olyan válaszokra vágytam, vártam, amik kvázi megerősítik az elképzeléseimet. Ilyen szavakra mint ingatlan, webshop, szolgáltatások, arany, webfejlesztés, szoftverek, hardwerek, telefonok, nézettség, látogatottság stb, és néhány válaszadó jó választ adott, ők úgy tűnik megértették a kérdés lényegét. De további példákat elfogadok, 😁hogy "az internetből, hogy lehet meggazdagodni/pénzt csinálni?!" 😉👍

2020. okt. 22. 00:35
 16/16 anonim ***** válasza:
A képlet annyi, hogy találsz valamit, ami reális probléma, hiányosság, akármi, amire lehetőleg önállóan keresnek emberek, de minimum jól megfogható a szokásos célzott hirdetési módok kategóriabesorolásaival, és beindul a "megoldásgyár". Jó esetben olyan problémát találsz, ami ha megoldódik, hoz több másikat, amik szintén. Így lehet kicsit fizetős meg nagyot fizetős tartalom, esetleg belátásod szerint konkrét szolgáltatást is kínálhatsz, akár olyat is, amit el tudsz látni eleinte, és tudsz rá embereket szerződtetni később. Ugyanolyan vállalkozás, mint a többi: jónak tűnő üzleti terv/modell nélkül inkább csak okosodni lesz jó.
2020. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!