Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmazottként hol lehet...

Alkalmazottként hol lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy alkalmazottként egyáltalán meg lehet e gazdagodni vagy vállalkozni kell e hozzá. Azt, hogy hol mennyi az átlagfizetés azt én is meg tudom nézni. Adott egy BME-n végzett építészmérnök aki tehetséges és beszél németül is meg angolul is. Hová kellene mennie dolgozni, hogyha milliárdos akarna lenni Forintban számolva? Ez lehetetlen ha nem vállalkozó az ember?

2019. júl. 16. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Sehol. Még a legnagyobb tip-top menedzserek egy cégnél akik 1-2 millió nettót megkeresnek, sem túl valószínű hogy valaha elérik a milliárdos vagyont.
2019. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsèges igen,hogy jólétben élj.

De milliárdos max akkor ha valamit folyamatot nagyon optimalizálsz vagy valamit felfedezel a szakmádban esetleg alkotsz olyat ami a cègnek megint valamit könnyít.


De magas fizut pèldàul ha odateszed magad akkor

1. Programtervező informatikuskènt,màr senior fejlesztő vagy,elmész kontraktornak akár külföldre nem lesz bajod.


2. Mérnökinfó ugyanez

3. Gazdagsàgi,pénzügyi matematikus

4. Villamosmèrnök


Èpítèszmèrnök Dubai keres annyit amennyit nem szégyel.


Kell tàrgyalàsi angol ès tàrsalgàsi nèmet nem árt.

2019. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy külföldi munkára gondoltam, valami gazdag nyugati országban.
2019. júl. 16. 14:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondom

1. Programtervező,mèrnökinfó,gazdinfo akár de ez neccesebb.

Konktraktorkènt beszámlázol szèpen kereshetsz mint Senior mèrnök.

Főleg Németország


2. Gazdasági,pénzügyi szakok

Anglia,Dubai,Svájc mint bankár vagy könyvizsgáló


Nyilvàn ha leaderkènt mèsz ki akkor meg cèges ötkarikás verdát is adnak simàn.

2019. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meggazdagodi csak felsővezetőként talán. Egy jó életszínvonalat viszont el lehet érni bármilyen pályán.
2019. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tegyél félre mondj le csak a legszükségesebbeket vedd. Ennyi nem kell más.
2019. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, Svájcban IT contractorként ki lehet szedni napi 900 CHF-et, ebből ha visszafogod a kiadásaidat olyan évi 30 millió megtakarítás megvalósítható, az azért már elég pofás.
2019. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Hát, Svájcban IT contractorként ki lehet szedni napi 900 CHF-et, ebből ha visszafogod a kiadásaidat olyan évi 30 millió megtakarítás megvalósítható, az azért már elég pofás."


Ja nem rossz pénz viszont még nem is olyan nagy gazdagság. Én olyan nagy milliárdos akarok lenni aki lazán vehet magának Ferrarit gond nélkül ha úgy tartja kedve. Ezt egy alkalmazott építészmérnök sehol a világon nem érheti el? Én nem csak a sima jó életet akarom elérni az megvan itthon is hanem a gazdagságot.

2019. júl. 16. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az csak felsővezetőként ha alkalmazott vagy.

Vagy ha feltalálsz valamit munkád közben.


De leginkább saját vállalkozás kell az meg kemèny dolog.


Ha Ferrárit akarsz akkor fel kell kösd a gatyát, alkalmazottkènt mondom max felsővezetőként.

2019. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amùgy lízingelni is tudsz ilyen kocsit,szal ha IT kontraktor vagy és megkapod a 900 CHF-t naponta akkor tudsz lízingelni egy ilyen kocsit.


De egy Porsche Carrera 4S-t,Audi S5-t pláne.

2019. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!