Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön lehetséges normálisa...

Külföldön lehetséges normálisabb munkát találni, ha nem beszélem túl jól az angolt?

Figyelt kérdés

Konkrétabban Hollandiáról lenne szó.

Még nem költöztem ki, csak van egy ilyen gondolatom, hogy a jövőben jó lenne, mert a párom holland, és ő ott szeretne inkább élni.


Van egy középfokú nyelvvizsgám, a nyelvtannal sincs különösebben baj, írásban teljesen jól elboldogulok, de szóban sokkal nehezebb nekem, nehezen értem meg, ha valaki pl. hadar, vagy nem artikulál rendesen, a szókincsemen is bőven lenne még mit fejleszteni.

Mezőgazdasági diplomám van.


Esetleg akinek van tapasztalata külfölddel, akár Hollandia, akár más ország, mennyire reménytelen a helyzetem? Nagyon nagyok az elvárások?

Nincsenek nagy igényeim, akár valami eladói munka is jó lehetne, vagy valami adminisztráció, de azért takarítani pl. nem szeretnék.


2020. aug. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony angollal sem könnyű holland nyelv nélkül (sok expat cégen belül megy át, így nem kell munkát keresniük), így viszont szerintem nem sok esélyed van, már nem az a piac van, mint 10-15 éve. Mondjuk ha a párod holland, az jelentősen megkönnyíti a helyzetet, de mindenképp gyúrj rá jobban a nyelvre, mielőtt bárhová indulnál.
2020. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem beszéled a nyelvet, akkor a tipikus szar minmálbéres munkát kapod
2020. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!