Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli segély online...

Munkanélküli segély online intézve mennyi idő?

Figyelt kérdés

E-mailen kaptam a levelet 07.25.-én, hogy milyen papírokat küldjek nekik vissza, amire van 3 napom. Ezt meg is tettem még aznap mikor a e-mailt megkaptam, viszont azóta semmiről nem tudok, és a telefont sem veszik fel. Nincs egy határozatom se.


Beléptem a Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat "fiókomba" de ott semmit nem látok, csak h legyek türelemmel mert sok a kérelem, viszont ha jól tudom 30 nap van elbírálásra, és ez már túl van a 30 napon.


Elsősorban az a problémám, hogy semmit nem tudok arról, hogy hol tart az ügyintézés, vagy hogy befogadták-e a dokumentumaimat.


Másnak mennyi idő volt az online intézett munkanélküli segély?


2020. aug. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is már vagy másfél hónapja adtam be a papírokat azzal együtt regisztráltattam magam, azt mondták online nem kell regisztrálnom, telefonon szólnak ha valami még kellene, azóta semmi visszajelzés. Szintén telefonon nem tudom őket elérni mert ha fel is veszik átirányítanak és ott sem veszik fel a telefont. Úgyhogy kénytelen az ember bemenni személyesen! Van olyan ismerősöm, aki fél év után sem kapott segélyt és van olyan ismerősöm aki azért kapott viszonylag hamar pénzt mert a munkaadója sürgette meg őket. Nekem már nincs munkaadóm :/
2020. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tűnik ezzel nem vagyok egyedül, bár oké érthető mert most eléggé sok lett a munkanélküli, de azért valami infót mégis küldhetnének, legalább e-mailen.


Ma vagy 5x hívtam őket, és semmi. Telefont nem veszik fel, a másik szám pedig nem hívható.

Nade jó.... akkor itt van mindenre példa... Munkaadóm már nekem se, lassan 3 hónapja.


Nincs kedvem baromira bemenni, de hát így kénytelen leszek, pedig gondoltam h az online ügyintézésnek ez lenne az elsődleges célja h ne személyesen menjen be az ember.

2020. aug. 28. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezért haragszom, mert az oldalakon is mindenhol azt kérik, hogy online módon vagy telefonon keresztül intézkedjünk, de így hogyan? Kénytelen az ember bemenni az még plusz buszjegy költség is, hogy aztán láthassam a flegma, unott fejeket, akik valamit majd az arcomba böfögnek, hogy legyek türelemmel, mert tuti ez lesz.
2020. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!