Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazott mennyit kereshe...

Közalkalmazott mennyit kereshet 4 órában? (Tanulmányi asszisztens egyetemen, okj-s végzettséggel.) Miért választhatott ilyen alja munkahelyet?

Figyelt kérdés

Egy jó asszisztens volt a cégemnél, nettó megkapta a havi 300-at.


Aztán összeállt valami lúzer gyerekkel, elköltözött, és most egyetemen tanulmányi asszisztens, közalkalmazottként heti 20 órában... menyit kereshet?


Kétlem, hogy nettó 150-et... csak nem értem mi motiválja, és lehet vissza kéne hívnom, mert nincs más normális munkaerő.


2020. aug. 30. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
100nál többet biztos nem kap.
2020. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
60-70
2020. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Baszod, hívjál már inkább engem! Mondjuk csöcsöm nincs, de pöcsöm van, hátha az is jó lesz...


Tudok szépen, értelmesen kommunikálni, hallom, ha csöng a telefon, de nem veszem fel, mert tuti valaki pénzzel akar épp lehúzni. Ha valaki a főnit keresi, akkor biztos épp a beteg gyerkőcét gondozza. Ha kitartottja keresi, akkor megmondom neki, hogy fél óra múlva ott lesz, nyugi van. A postán egyesen imádnak, főleg ha postakártyám is van! A heti menüt előre rendelem a főnöknek, mert úgy 200 Ft-ot spórolunk, barterba meg kapjuk az ingyen piát a helyi nagymenő pizzériából a pénteki céges buliba. A portásokkal és biztiboyokkal jó kapcsolatot ápolok, és ha kell gyorstárcsázóval tudom a kedvenc háziorvost is hívni, ha újra gloryholeba ragadt valaki fsza munkaidő közben.

2020. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Biztos megunta a csajszy hogy munka után kutyában döngeted a puculóját.
2020. aug. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bruttó 210 000-nek a felét kapja, ebből te már ki tudod számolni a nettóját, hiszen tudod azt is, hogy milyen kedvezményekre jogosult.
2020. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pont a "kedvezményekre jogosul" részt nem tudom, de én is nettó 70-re saccolom a fizetését, csak... egyszerűen nem akartam elhinni!


Nem döngettem (stílusra nem jött be) az erőssége az volt, hogy délután beléptem az irodába, és 5 percbe elhadarta, hogy mindent elintézett, amire csak annyit tudtam mondani: "Ööö, szuper!"


A többi jelentkező meg a negyedét nem tudja megcsinálni :(

2020. aug. 31. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

amire csak annyit tudtam mondani: "Ööö, szuper!"


Látod, lehet, hogy máshol csak 70et kap kézhez, de ott azt mondják neki napvégén: Durván jól nyomtad ma is, csapassuk így holnap is!


Tudod pénzen kívül fontos lehet a motiváló környezet is. A többi, aki a negyedét sem tudja megcsinálni, lehet nem is akarja ilyen környezetben.

2020. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es, félreérted, a csodálkozásra értettem a reakcióm - tényleg, lazán elboldogult 6 pályázattal, és minden összefüggő részlettel.


A munkakörnyezet laza volt, tetszett neki (sok beleszólása volt a dolgokba), ha nem áll össze azzal a lúzerrel, és nem költöznek a lúzer anyjához, még mindig itt dolgozna...

2020. aug. 31. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én diplomával dolgozom egyetemen 20 órában. A fizetésem nettó 73 ezer forint. Nyilván nem innen megyek nyugdíjba, csak átmenetinek gondolom, de nagyon szeretek itt dolgozni. Főleg a munkakörnyezet és a kollégák miatt. Valamint családbarát hely, rugalmasak, ha bármi van.
2020. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!